Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1870 / 1862
Відповідно до кошторису на 2019 рік та згідно плану закупівля на 2019 рік було заплановано 2013,0 тис.грн. на придбання паливно-мастильних матеріалів. Установою було проведено відкриті торги та здійснено закупівлю на суму 191,6 тис.грн. Чи має установа право на суму з економлених коштів закупити паливно - мастильні матеріали по прямому договору ? Якщо в грудні установі прийшло додаткове фінансування на суму 30 тис.грн., має вона право прямим договором закупити паливно - мастильні маьтеріали?
Відповідь
10.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2076 / 1868
Замовником за результатами відкритих торгів укладено договір з переможцем відкритих торгів. Оприлюднено його до електронної системи закупівель. Пізніше встановлено що в сумі договору допущено помилку замість суми визначеної за результами аукцону - 19990 грн. вказано суму 19900 грн. (на 90 грн. меншу). Казначейство відмовляється реєструвати договір оскільки він відрізняється від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону з посиланням на ч.4. ст 36 Закону. Додаткову угоду про виправлення допущеної помилки не приймає через відсутність підстав в Законі збільшувати сумму укладеного договору (ч.4 ст. 36 Закону). Надайте будь ласка як правильно вчіинити замовнику в цій ситуації.
Відповідь
10.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2165 / 2000
З ментою максимальної економії та ефективності(оскільки Замовник є платником ПДВ) в тендерній документації закупівлі UA-2019-11-29-001806-c Замовник вказав наступну інформацію: "до оцінки тендерних пропозицій приймається сума, що становить загальну вартість тендерної пропозиції кожного окремого учасника, без урахування включення до ціни податку на додану вартість (ПДВ)"(п.1.2. ч. 1 розділу V тендерної документації). При цьому очікувана вартість в річному плані UA-P-2019-11-29-007690-b зазначена з урахуванням всіх податків та зборів, в тому числі ПДВ. В результаті проведення закупівлі переможцем може стати як платник, так і не платник податку на додану вартість. Однак, у разі якщо переможцем стає платник ПДВ вартість договору буде відрізнятися від вартості визначеної за результатами аукціону на суму ПДВ. Системою Prozorro реалізацію такої закупівлі з червня 2019 року функціонально передбачено. Однак, чи не буде такий договір нікчемним, оскільки в ч. 4 ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі" зазначено, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону?
Відповідь
10.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2247 / 2271
Замовник провів двічі процедуру відкритих торгів по річному плану на 2019 рік. Чи можливо переговорну процедуру по п.4 ч.2 ст.35 провести по річному плану на 2020 рік (без зміни будь-яких вимог)?
Відповідь
05.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2197 / 1858
Підкажіть, Замовником встановлена вимога щодо подання у складі тендерної документації учасника довідки про виконання аналогічного договору з копією такого договору. Відповідно до інформації в ЄДР фізичних осіб та підприємців я, як фізична особа підприємець, припиняв свою діяльність на декілька місяців і знову її поновив зареєструвавшись фізичною особою-підприємцем повторно у новому періоді. Відповідно маю аналогічні договори виконані у період попередньої реєстрації підприємцем за попередній рік. Чи будуть такі аналогічні договори взяті до уваги як досвід учасника і чи не містить Законодавство України обмежень, що договори попередньої реєстрації учасника підприємцем є не дійсними чи не можуть бути взяті як аналогічні і відповідно як учасника закупівлі процедури відкритих торгів буде відхилено, як такого що не надав відповідний аналогічний договір? Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2