Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6094 / 5837
Добрий день! Просимо пояснити позицію МЕРТУ з наступного питання. По затвердженому зі змінами РПЗ 2017 року у листопаді- грудні 2016 було проведено та двічі відмінено відкриті торги (у зв’язку з відсутністю учасників). У тендерній документації предмет закупівлі визначався за кодом ДК 016-2010 та за третім знаком національного класифікатора ДК 021:2015 (згідно діючого на той час Наказу МЕРТУ №454 від 17.03.2016). Запитання: Чи правомірно провести переговорну процедуру за цим же предметом закупівлі згідно п.4 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі», з урахуванням введення у дію 17.01.2017 змін до Порядку визначення предмету закупівлі (Наказ МЕРТУ 19.12.2016 №2092), згідно з яким предмет закупівлі визначається замовником виключно на основі національного класифікатора ДК 021:2015 за показником четвертої цифри, а ДК 016:2010 не використовується при визначенні предмета закупівлі?
Відповідь
17.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5084 / 4957
17.01.2017 набирає чинності Наказ МЕРТУ "Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі" (№2092 від 19.12.2016). У період з 03.01.2017 по 13.01.2017 тендерний комітет КПІ ім. Ігоря Сікорського затвердив річний план закупівель на 2017 рік, оприлюднив на сайті ПРОЗОРРО та розпочав 17 процедур закупівель (ВТ та ППЗ), у більшості з яких предмет закупівлі визначений за показниками п’ятої цифри cpv. Надайте, будь ласка, роз’яснення щодо ситуації, в якій ми опинилися: чи потрібно змінювати річний план, відміняти торги...
Відповідь
16.01.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4638 / 4573
Відповідно до частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), замовник відміняє торги в разі подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій. Частина 3 статті 31 Закону зобов’язує замовника протягом одного дня з дня прийняття відповідного рішення оприлюднити в електронній системі закупівель Повідомлення про відміну торгів. Стаття 10 Закону не містить вимоги щодо оприлюднення зазначеного вище Повідомлення про відміну торгів, а наказ МЕРТ №490 від 22.03.2016 не визначає відповідної форми. Прошу надати рекомендації, яким має бути Повідомлення про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися та яким чином його оприлюднювати.
Відповідь
11.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6231 / 6023
Доброго дня! Тендерний комітет просить Вас надати роз’яснення, як діяти комітету відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» (надалі Закон), а саме: Закладом були оголошені відкриті торги , на участь у яких було подано дві тендерні пропозиції. Під час розгляду пропозицій, було встановлено, що жодна з них не відповідає вимогам тендерної документації. Відповідно ч. 1 ст. 31 Закону замовник відміняє торги у разі відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом та оприлюднює повідомлення про відміну протягом дня з дня прийняття відповідного рішення. Але з розмови з консультантом майданчика zakupki.prom.ua стає відомо, що система автоматично оприлюднить повідомлення про відміну через 10 днів ( термін дається для можливого оскарження). Про те, відповідно до ст. 18 Закону, можливість оскарження протягом 10 днів застосовується у випадку оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір. Тобто у випадку з відміною торгів без визначення переможця, зазначена умова не може застосовуватися. Також хочемо зауважити, що Законом не регламентовано коли замовник повинен відмінити процедуру відкритих торгів. Аналогічний випадок було описано на Вашому сайті іншим Замовником 07.10.2016р., але за три місяці ніяких змін не відбулося. Тому просимо надати роз'яснення як діяти Замовнику у рамках чинного законодавства, у разі коли терміново потрібно проводити повторну процедуру для забезпечення безперервного процесу роботи Закладу.
Відповідь
11.01.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4326 / 4156
У нас склалась наступна ситуація. Ми проводили закупівлю Навчання з питань ПББЕ посудин, що працюють під тиском; Навчання з безпечних методів і прийомів виконання робіт на висоті; Навчання з виконання робіт на висоті з робочої платформи підйомника; Навчання безпечним методам виконання робіт в колодязях, шурфах, траншеях, бункерах, камерах і колекторах за процедурою відкриті торги UA-2016-11-10-001127-a. Кінцева дата укладення договору була 03.01.2017 року, однак в цей строк ми договір не уклали. Яким чином необхідно завершити процедуру, коли договір не було укладено? Як таке рішення можна розмістити в системі? Замовник має прийняти рішення про відміну торгів, визнання їх такими, що не відбулися чи завершення процедури без укладення договору?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2