Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.05.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
9776 / 9534
Документацією Замовника передбачено, що у разі, коли учасник до складу своєї пропозиції відкритих торгів включає документи підготовлені не виключно для участі в даних торгах на іноземній мові, він може подавати їх на мові оригіналу, при цьому також додатково надається переклад на українську мову. При розгляді перекладеного документу і документу оригіналу (на російській мові)виявлено, що переклад здійснено з помилками (цифрові дані табличних документів не відповідають оригіналу). Чи є це підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника?
Відповідь
17.05.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
7082 / 6812
Концерн "МТМ" є платником ПДВ на загальних підставах. 1.Чи може підприємство оголосити закупівлю без урахування ПДВ, здійснити оцінку пропозицій без ПДВ, договір укласти з ПДВ (якщо переможець торгів - платник ПДВ (чи без ПДВ, якщо переможець торгів - неплатник ПДВ))
Відповідь
16.05.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
6869 / 6786
Прошу роз’яснити порядок застосування чинного законодавства, зокрема Закону України "Про публічні закупівлі" в такій ситуації. Замовником планується здійснити закупівлю послуг з страхування певного обладнання. При цьому для визначення положень Закону України "Про публічні закупівлі" та порядоку їх застосування замовнику варто враховувати страхову суму (вартість обладнання, яке буде страхуватись) чи страховий платіж (грошову суму, яка підлягатиме сплаті за надання послуг з страхування).
Відповідь
16.05.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7612 / 7388
Добрий день! Прошу надати чітке роз’яснення з приводу того, за яким критерієм (у який спосіб) предмет закупівлі в договорах, які надаються для підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів, визнають аналогічним (подібним, схожим) до предмету закупівлі певних торгів. Чи є підставою належність (товарів) предметів закупівлі до одного розділу ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (тобто, за однаковими двома першими цифрами за кодом ДК 021:2015) для визнання таких предметів закупівлі аналогічними (подібними, схожими)? З повагою,Тетяна
Відповідь
03.05.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7475 / 7487
Відповідно до абзацу 1 частини 1 статті 25 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) «Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації. Документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, та документи, що містять технічній опис предмета закупівлі, подаються в окремому файлі». В частині 2 статті 22 Закону наведено перелік вимог, які повинна містити тендерна документація. Частиною 3 статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Замовником в тендерній документації передбачено надання зразків продукції після проведеного аукціону. Враховуючи вищезазначене, просимо надати роз’яснення, чи має право замовник в тендерній документації встановити вимогу щодо надання учасниками зразків продукції та, у разі їх невідповідності вимогам, встановленим в тендерній документації, відхилити тендерну пропозицію такого учасника?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2