Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.06.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1918 / 1910
Добрий день КЗ "Павлоградська ЦРЛ" ДОР" звертається до Вас з наступним питанням. В листопаді 2018 року лікарня оголосила закупівлю природного газу на очкувану потребу. 26 грудня 2018 року був укладений договір на суму 2 932 595,00 грн. та об'єм постачання природного газу складав до 280 тис. куб. мет. Строк поставки січень-грудень 2019 року. 10 січня 2019 року за наявності кошторисних призначень сума договору була зменшена до 151,602 куб метрів в період січень-квітень 2019 року та сума відповідно склала 1 587 811,13 грн. З урахуванням фактично використаних об'ємів у КЗ "Павлоградська ЦРЛ" ДОР" залишилась економія у сумі 240 566,71 грн. Відповідно до ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" істотні умови договору не можуть змінюватись, окрім випадків передбаечних зазначеню статтею. Віідповідно до специфіки договору постачання строк поставки можно віднести до істотної умови договору. Запитання. В контексті данної ситуації чи правомірно буде з боку закладу суму 240 566,71 грн. не зменшити, а строк поставки перенести на жовтень 2019 року? Заздалегідь вдячні за допомогу!
Відповідь
04.06.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2594 / 2467
Лист у МЕРТ Замовником укладено договір про закупівлю будівельних робіт. Ціна договору є твердою. Договором передбачено, що "ціна може бути уточнена в разі зміни законодавства з питань, обов’язкове застосування положень якого призводить до зміни вартості робіт". Пунктом 7 ч. 4 ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачено, що істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, зокрема, зміни регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни. За час дії договору, виконання якого триває, зросла законодавчо визначена мінімальна заробітна плата, що потягло збільшення витрат виконавця робіт. Питання: 1. Чи відноситься мінімальна заробітна плата до «регульованих цін (тарифів) і нормативів»? 2. Чи можна розцінювати фразу в договорі: «в разі зміни законодавства з питань, обов’язкове застосування положень якого призводить до зміни вартості робіт» – як «встановлення в договорі порядку зміни ціни», що передбачено п. 7 ч. 4 ст. 36 Закону? 3. Чи зобов'язаний замовник за наявності умов, передбачених ч.ч. 4, 6 ст. 36 зазначеного Закону, укласти угоду про збільшення ціни договору? Чи це його саме право, а не обов'язок? 4. Яким чином замовник може відреагувати на вимогу підрядника підняти ціну договору за вищевказаних обставин?
Відповідь
04.06.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2662 / 2513
Відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі № 454 від 17.03.2016р. «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі» розділ 2 част.1 абзац 2 "Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі – Єдиний закупівельний словник), за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги." Відповідно до пункту 12 частини 1 ст.8 Закону України «Про публічні закупівлі» з метою недопущення порушень у сфері державних закупівель просимо Вас надати роз’яснення з таких питань: 1) Чи правильно було визначено предмет закупівлі - код ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Комп`ютерне обладнання для кабінету інформатики) по закупівлі №UA-2019-05-02-000938-a, якщо у складі закупівлі планується придбати наступне обладнання: - Персональний комп’ютер (монітор, системний блок, клавіатура, миша) 147 шт; - Фабрика друку 16 шт; - Комплекс інтерактивний навчальний (мультимедійний проектор, інтерактивна дошка, ноутбук) 13 шт.; - Портативний комп’ютер учня (ноутбук) 10 шт.
Відповідь
04.06.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3250 / 3251
Закупівля електроенергії повторно
Відповідь
03.06.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2601 / 2634
У прикріпленому файлі надсилаємо вам офіційного листа з переліком запитань.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2