Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.11.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1539 / 1486
Просимо надати відповідь за якою процедурою в системі електронних закупівель Прозорро з 20.04.2020 зможуть здійснювати закупівлі підприємства, що не є замовнкиами у розумінні Закону № 922? Наприклад, Укргазвидобування проводить закупівлі шляхом процедури допорогової закупівлі на багатомільйонні суми. Але так як з 20.04.2020 на замовників поширюється спрощена закупівля з 50 тис грн, то що використовуватимуть не замовники для можливості проведення прозорих закупівель?
Відповідь
27.11.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2397 / 2260
Замовник оголосив процедуру закупівлі (відкриті торги). Зарееструвався лише 1 учасник, внаслідок чого закупівля не відбулася. Замовник повторно оголосив процедуру закупівлі (відкриті торги), змінивши очікувану вартість закупівлі. Знову зарееструвався лише один учасник, внаслідок чого закупівля не відбулася. Чи можливе застосування Переговорної процедури Замовником?
Відповідь
27.11.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1588 / 1522
Доброго дня! 1. Постало питання щодо алгоритму зазначення джерел фінансування. Приклад, якщо відбувається співфінансування за кошти Державного бюджету які надійшли на рахунки місцевого бюджету 70% і кошти безпосередньо місцевого бюджету 30% (субвенція НУШ). У нас такі варіанти: Місцевий бюджет [сума], Місцевий бюджет [сума] Державний бюджет [сума], Місцевий бюджет [сума] Місцевий бюджет [сума] (повна сума на предмет закупівлі) Інше [сума], Місцевий бюджет [сума] Інше [сума] Який/які правильний/ні? 2. Надано додаткові кошти. Джерело фінансування Місцевий бюджет. В описі до джерела фінансування в полі Опис було зазначено "Рішення міської ради від дати [X]". Оголошено відкриті торги. Наступного дня надійшло повідомлення, що виділення коштів скасовано рішенням Виконавчого комітету (не погоджено). Рішенням міської ради від дати [Y] кошти було надано повторно в тому самому об'ємі. Торги відбулись. Готується підписання договору. Питання в наступному, чи правомірно залишити необов'язкове поле Опис без змін враховуючи ч.2 Наказу МЕРТУ від 22.03.2016 № 490, і продовжити підписання договору оскільки необхідні кошти все ж таки виділено в розмірі який зазначено в Річному плані, Оголошенні про проведення відкритих торгів, полі Джерело фінансування. Додатково враховуючи те, що Замовники мають право планувати, оголошувати закупівлі до затвердження відповідних кошторисних призначень. Дякую за відповіді! Дякуємо за відповідь!
Відповідь
27.11.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1955 / 1884
Доброго дня! Було відмінено дві процедури відкритих торгів у зв'язку з подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій. Строк надання послуг по оголошщених закупівлях був 3 квартал 2019 року. Чи можна провести переговорну процедуру на підставі п.4 ч.2 ст.35 Закону України "Про публічні закупівлі" у четвертому кварталі встановивши інший термін надання послуг? Дякую!
Відповідь
27.11.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1655 / 1577
Доброго дня! Допоможіть будь-ласка звиниклою ситуацією. Органом управління в кінці року прпонуються кошти на проведення реконструкції будівель в сумі 3500,0 тис.грн. В санаторії є виготовлена проектно-технічна документація кошторисною вартістю 3499,99 тис. грн., згідно якої вартість робіт складає 1436,0 тис. грн., вартість будівельних матеріалів - 1814,019 тис.грн.і інші витрати (проектні роботи, технічний нагляд, експертиза докуметації) - 249,92 тис.грн. Просимо надати роз`яснення відповідно до норм діючого законодавства, чи є в санаторія можливість провести закупівлю будівельних матералів по кодам ДК до 200.0 тис.грн. (в нашому випадку це буде близько 20 кодів), роботи провести прямим договором, експертизу і технічний нагляд за кодами ДК до 200,0 тис.грн. як послуги? Завчасно дякуємо за відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2