Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.06.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2733 / 2721
Змінено порядок визначення предмета закупівлі з 19.06.2020. За якою цифрою ДК 021:2015 визначати предмет робіт. Чи цей ДВ взагалі не поширюється на роботи. Яким чином у предметі робіт робити посилання на ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 чи не робити ніякого посилання?
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3273 / 3162
Закон дозволяє у спрощеній процедурі вимагати надання забезпечення пропозицій учасників (банківську гарантію). Строк дії пропозицій у спрощеній процедурі відсутній. На який строк можна вимагати забезпечення пропозицій? Адже при наданні банківської гарантії банк має зазначати строк.
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2979 / 2871
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка. Під час оголошення тендеру на закупівлю в договорі було написано - Директор. Після проведення торгів та обрання переможця під час укладення договору директор пішов у відпустку і в договорі прописується в.о. директора. Чи буде це вірно чи потрібно договір залишати без змін а в кінці договору прописати ще в.о.директора хто буде підписувати даний договір
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4836 / 4792
П.4 "Прикінццеві та перехідні положення" Закону: тендерний комітет "планує закупівлі, складає та затверджує річний план". Ч.10 ст. 11 Закону: Уповноважена особа планує закупівлі та формує річний план закупівель в електронній системі". Тобто, уповноважена особа не має повноважень затверджувати річний план закупівель, на відміну від тендерного комітету?
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3805 / 3833
1. В Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом від 15.04.2020 року №708 (далі - наказ),не передбачено зазначення у дужках конкретної назви предмета закупівлі. Тобто, при визначенні предмета закупівлі замовник буде вказувати тільки ДК 021:2015 код хххххххх-х та назву коду (без посілання на конкретну назву предмета закупівлі)? 2. При визначенні предмета закупівлі робіт в наказі відсутнє посилання на необхідність зазначення ДК 021:2015. Тобто, при визначенні предмету закупівлі робіт замовник буде посилатись лише на ДСТУ або на ГБН без зазначення коду ДК 021:2015? 3. При визначенні предмета закупівлі послуг з поточного ремонту в наказі відсутнє посилання на необхідність зазначення ДК 021:2015. Тобто, при визначенні предмету закупівлі послуг з поточного ремонту замовник буде посилатись лише на термінологію ДБН або ГБН без зазначення коду ДК 021:2015? 4. при визначенні предмету закупівлі лікарських засобів у наказі відсутнє посилання на необхідність відображення міжнародної непатентованої назви (передбачено тільки для лотів). Тобто, при визначенні предмету закупівлі лікарських засобів замовник буде посилатись лише на код ДК 021:2015?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2