Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.09.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1533 / 1478
Інститут має окрему посаду в штатному розписі "Фахівець з публічних закупівель". Фахівець діє за Посадовою інструкцію, розробленою на підставі відповідного професійного стандарту. 1. Чи потрібно розпорядчим документом визначати фахівця з публічних закупівель уповноваженою особою? 2. Чи потрібне, в нашому випадку, Положення про уповноважену особу інституту.
Відповідь
26.09.2023 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1248 / 1290
На балансі Сумського педагогічного державного університету імені А.С.Макаренка є три корпуси: 1) Головний корпус який був ведений в експлуатацію 1972 році має інвентарний номер 10310009; 2) філологічний факультет (корпус) який був ведений в експлуатацію 1974 році має інвентарний номер 10310010; 3) прибудова (фізико-математичний корпус) який був ведений в експлуатацію 1976 році має інвентарний номер 10310011; Всі корпуси з’єднанні між собою внутрішніми переходами та мають одну адресу м.Суми, вул. Роменська, 87. Чи буде вважатися три будівлі корпусів одним об’єктом при визначенні предмету закупівлі робіт? Чи буде правомірним укладанням трьох окремих договорів без використання електронної системи відповідно до пункту 11 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Відповідь
26.09.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1516 / 1507
Доброго дня. Замовником допущено технічну помилку у назві закупівлі при оголошенні відкритих торгів на реконструкцію закладу, оскільки дана помилка була зроблена в назві проектно-кошторисної документації. Переможець підтверджений, ми на етапі підписання договору. Як правильно врегулювати дану помилку - чи просто підписувати договір з правильною назвою, чи з укладенням додаткової угоди? Чи можливо є інші варіанти?Дякую.
Відповідь
26.09.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1478 / 1469
08.09.2023 року набули чинності зміни до постанови № 861 "Про затвердження порядків підтвердження ступеня локалізації виробництва товарів та проведення моніторингу дотримання вимог щодо ступеня локалізації виробництва предметів закупівлі, внесених до переліку товарів, що є предметом закупівлі, з підтвердженим ступенем локалізації виробництва" в частині додаткової вимоги до виробників наявності у них ДСТУ ISO 9001:2015 або ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT). Відповідно до абз.5 пункту 5 постанови виробники товарів мають сертифікат відповідності системи управління якістю у виробництві вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 або ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT), або національних стандартів, якими їх замінено, виданий акредитованим органом з оцінки відповідності. Але відповідно до пункту 13-1. Замовник визначає в тендерній документації на закупівлю предмета закупівлі, внесеного до переліку, вимогу щодо наявності в учасника процедури закупівлі сертифіката відповідності системи управління якістю у виробництві вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 або ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT), або національних стандартів, якими їх замінено, виданого акредитованим органом з оцінки відповідності. Тобто абз.5 п.5 встановлює вимогу наявності ISO у виробника, а п.13-1 зобов'язує замовника встановлювати вимогу щодо підтвердження наявності ISO у учасника. Чи означає дана норма, що учасником закупівлі товарів з підтвердженим ступенем локалізації може бути лише Виробник? Чи як інакше трактувати різночитання вимоги наявності ISO наведене в Постанові?
Відповідь
25.09.2023 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1610 / 1650
Добрий день. Ми школа і весною нам сільська рада виділила кошти по кошторису 276 000,00 грн. на продукти харчування, ми на всі кошти заключили договори і використали всі продукти. На сьогоднішній день нам наш відділ освіти знову виділив кошти на продукти у сумі 325 000,00 грн. зробили зміни до кошторису. Питання: чи можу я заключити прямий договір на овочі у сумі 90 тис.грн., якщо весною була ця сама закупівля у сумі 55 тис. грн. Чи оголошувати відкриті торги, так як закупівля за рік сумується? Чи прямий договір, бо новий кошторис?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2