Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11269 / 11467
Доброго дня! Очікувана вартість pfregsdks робіт 40 млн. гривень.(що менше ніж 5 150 тис. євро) Чи може Замовник оголосити відкриті торги з додатковим оприлюдненням оголошення анлійською мовою (по схемі "європейські торги")? Чи буде це порушенням Закону України "Про публічні закупівлі"? З повагою, Валерій Ігнатенко
Відповідь
01.12.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
11194 / 11119
При здійснені конкурсних торгів за допомогою систему «ПРОЗОРО» з метою виключення преференцій учасникам, які не є платниками податку на додану вартість (платники єдиного податку), по відношенню до учасників, які є платниками податку на додану вартість, Замовник закупівлі товарів, робіт або послуг в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів вказав очікувану вартість закупівлі без урахування ПДВ, але додатково в оголошені зазначив наступну інформацію: 1. Очікувана вартість надання послуг, вартість тендерної пропозиції, приведена ціна послуг при проведені торгів і визначені переможця надаються Учасником без урахування ПДВ. 2. Договір, якої буде укладатися з Переможцем торгів, якщо він є платником податку на додану вартість, буде включати суму ПДВ, що змінить вартість надання послуг на відповідну суму ПДВ. Після проведення конкурсних торгів Державне казначейство відмовилося зареєстровати договір з ціною, яка враховує ПДВ, посилаючись на порушення п.2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі». Просимо Вас надати роз’яснення: суперечить або ні вищенаведений зміст оголошення про відкриті торги вимогам п.2 статті 21 «Інформування про проведення процедури відкритих торгів» Закону України «Про публічні закупівлі»: «…очікувана вартість закупівлі товарів, робіт або послуг із зазначенням інформації про включення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків і зборів».
Відповідь
01.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
10259 / 10084
Прошу надати роз'яснення з наступного питання: чи є підставою для відхилення пропозиції учасника на етапі розгляду пропопозицій (так званої пре-кваліфікації) у разі завантаження у складі пропозиції документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону (наявність досвіду виконання аналогічних договорів), та визначення їх КОНФІДЕНЦІЙНИМИ. Визначення документів конфіденційними було обгрунтоване учасником.
Відповідь
01.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
10891 / 10759
Чи наявний нормативний документ, який встановлює розмір мінімального кроку аукціону під час проведення відкритих торгів?
Відповідь
30.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
13302 / 13213
Добрий день! Допоможіть будь ласка розібратись у наступній ситуації. Замовник (орган місцевого самоврядування) оголосив процедуру відкритих торгів на закупівлю техніки. Під час оголошення очікувана вартість закупівлі складала 1500000,00грн. Через декілька днів після оголошення відкритих торгів на зазначену закупівлю були виділені додаткові кошти – 200000,00грн., тобто загальна закладена вартість придбання зазначеної техніки вже складає 1700000,00грн. Питання: 1) Чи можливо (буде правомірним) внести зміни у річний план закупівель та оголошення про проведення відкритих торгів по зазначеній закупівлі? 2) Чи взагалі потрібно вносити зміни у річний план закупівель та оголошення про проведення відкритих торгів по зазначеній закупівлі? 3) Як в даному випадку діяти тендерному комітету?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2