Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.06.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6416 / 6277
В період прекваліфікації при розгляді пропозицій учасників, є випадки, коли учасники, на вимогу замовника надати проект договору, надають проект договору з визначеною ціною закупівлі та спеціфікацією з визначеною ціною закупівлі. Чи підлягають такі учасники закупівлі дискваліфікації? В свою чергу, в тендерній документації є посилання на наступне "...розкриття тендерної пропозиції учасника в частині інформації про ціну на етапі «Прекваліфікація» є порушенням законодавства з питань публічних закупівель. Пропозиція учасника, в якій до проведення аукціону буде доступна до перегляду інформація стосовно ціни, буде відхилена як така, що не відповідає вимогам статті 27 Закону..."
Відповідь
20.06.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6233 / 6208
Ми - замовник - селищна рада. У нас виникло спірне питання між спеціалістами. Допоможіть будь-ласка, розібратися. У розумінні Закону України "Про публічні закупівлі" що означає "тендерний комітет забезпечує затвердження документів з питань закупівель" (тендерний комітет затверджує чи розробляє та подає на затвердження на сесію селищної ради).
Відповідь
16.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7231 / 7073
Добрий день. З урахуванням Ваших роз'яснень у відповіді на запит 281/2016 прошу пояснити наступне. Замовники у своїй більшості в тендерній документації вимагають підписувати та ставити печатки на документах тендерної пропозиції, не зважаючи на вимоги статті 12 Закону “Про публічні закупівлі”. "Під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій і здійснення їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг". Крім цього електронні майданчики пропонують після завантаження документів, скріпити пропозицію ЕПЦ. Просимо роз'яснити, чи порушують Замовники вимоги Закону щодо підпису Учасниками документів пропозиції. Дякуємо.
Відповідь
07.06.2017 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
10139 / 9898
Доброго дня! Потенційний учасник процедури звернувся до нас через електрону систему з вимогою щодо внесення змін до тендерної документації яка передбачає тендерне забезпечення а також забезпечення виконання договору. Потенційний учасник наголошує що дані вимоги документації є дискримінаційними та обмежують конкуренцію, оскільки він є державною бюджетною установою, яка утримується за рахунок коштів Держбюджету, обслуговується в Держказначействі і є неприбутковою, в зв'язку з чим не може надати забезпечення. Чи дійсно в даному випадку вимоги щодо надання тендерного забезпечення і забезпечення виконання договору є дискримінаційними і такими що обмежують конкуренцію? Чи зобов'язаний тендерний комітет задовольнити дану вимогу?
Відповідь
23.05.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
7443 / 7235
Я, Чубенко Сергій Сергійович приймаю участь у процедурах закупівель, як фізична особа-підприємець. З 19 лютого 2016 року набрав чинності новий Закон щодо державних закупівель Закон України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року. Протягом дії вище вказаного Закону я приймав декілька разів участь у відкритих торгах у різних замовників. Мене вразило той факт, що на сьогоднішній Замовники не однаково трактують норму статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Тому на підставі зазначеного вище прошу надати письмове роз’яснення статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: 1). Пунктом 3 ч.2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що Замовник торгів має право вимагати від кожного учасника процедури закупівлі в підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям підтвердження досвіду виконання аналогічних Договорів, а саме: «наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору». Це питання виникло тому, що у Законі прописано дане питання «аналогічний Договір» у єдиному числі. Прошу надати роз’яснення чи має право Замовник вимагати від учасників торгів документального підтвердження досвіду виконання аналогічного Договору у кількості 2-х або більше?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2