Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.11.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4052 / 4263
Звертаємось до Вас з приводу наступного: Чи необхідно вимагати від Учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» при проведенні переговорної процедури закупівлі Замовником відповідно пункту 2 частини 2 статті 40 цього Закону.
Відповідь
25.11.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3798 / 3769
Доброго дня яку процедуру закупівлі нам провести на теплову енергію 09320000-8 якщо в нас е орендар- який взяв оренду приміщення котельні і буде виробляти теплову енернію до нового року 150000 грн після нового року більше 300 000 грн.Орендар не монополіст,але по технічним причинам тільки він може надавати нам ці послуги,якими законами керуватися?Дякую за роз'яснення!
Відповідь
23.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3087 / 2974
З метою неухильного дотримання Закону України «Про публічні закупівлі» в частині вірного планування закупівель у 2021 році та з урахуванням Закону України «Про нотаріат» в тому числі правової позиції Нотаріальної палати України від 10.06.2020 (https://npu.ua/news/publ-zakupivli/), просимо вас надати чіткі роз’яснення щодо закупівель нотаріальних дій. Зауважимо, що частиною першою статті 3 Закону України «Про нотаріат» встановлено, що нотаріус – це уповноважена державою фізична особа, яка здійснює нотаріальну діяльність у державній нотаріальній конторі, державному нотаріальному архіві або незалежну професійну нотаріальну діяльність, зокрема посвідчує права, а також факти, що мають юридичне значення, та вчиняє інші нотаріальні дії, передбачені законом, з метою надання їм юридичної вірогідності. Разом з тим, частиною четвертою статті 3 Закону України «Про нотаріат» визначено, що «нотаріус не може займатися підприємницькою, адвокатською діяльністю, бути засновником адвокатських об’єднань, перебувати на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування, у штаті інших юридичних осіб, а також виконувати іншу оплачувану роботу, крім викладацької, наукової і творчої діяльності». Стаття 34 Закону України «Про нотаріат» визначає перелік нотаріальних дій, що вчиняють нотаріуси. Оплата вчинених нотаріальних дій приватним нотаріусом фізичними та юридичними особами здійснюється на підставі статті 31 Закону України «Про нотаріат», а у разі вчинення нотаріальних дій державними нотаріусами справляється державне мито у розмірах, встановлених чинним законодавством (частина перша статті 19 Закону України «Про нотаріат»). В свою чергу, Концерн уважно ознайомився із попередньо опублікованими роз’ясненнями щодо аналогічних за змістом запитів стосовно закупівель нотаріальних послуг у розділі «Консультації з питань закупівель», а саме: https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=5933730e-7526-4701-b5c3-a14c22ff546a&lang=uk-UA , https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=c2dd6079-ab32-4b50-8357-86298789b9dc&lang=uk-UA з відповідними посиланнями на https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=97fc3d57-a239-4b1b-9915-a339d0c4ba3f&lang=uk-UA https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=db1e34e6-12a5-4cab-a61c-14556361beda&lang=uk-UA, проте надані роз’яснення не містять чіткої відповіді на поставленні запитання у співвідношенні з нотаріальною діяльністю і вищезгаданою позицією Нотаріальної палати. Враховуючи все вищезазначене та враховуючи актуальність таких закупівель для всіх без виключень замовників, просимо вас надати роз’яснення щодо наступного: 1. Чи підпадають нотаріальні дії, що вчиняються нотаріусом до визначення «послуги» в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі»? 2. Чи підпадають під дію та сферу застосування Закону України «Про публічні закупівлі», вчинені нотаріусом нотаріальні дії визначені Законом України «Про нотаріат»? 3. Чи може бути «Нотаріус», учасником процедури закупівлі в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
20.11.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3734 / 3796
Доброго дня! Допоможіть будьласка з наступним питанням. На даний час у місті функціонує єдина розрахункова система по пяти підприємствах надавачах відповідних житлових і комунальних послуг. Білінгова система забезпечує нарахування плати за послуги відповідно до індивідуальних параметрів та показників замовників, дану програму було інтегровано в основу Комп’ютерної програми «Комплекс комп’ютерних програм автоматизованого прийому комунальних платежів і єдиної абонентської довідково-інформаційної служби», що в свою чергу забезпечує формування рахунків за житлово-комунальні послуги та обмін інформацією про здійснені платежі та в рамках якої здійснюється взаємодія між підприємством, що проводить нарахування та банківськими і фінансовими установами. Функціонування вказаних комп’ютерних програм здійснюється на основі бази даних «Структура бази даних комплексу комп’ютерних програм автоматизованого прийому комуналь-них платежів і єдиної довідково-інформаційної служби», на платформі та за структурою якої створена та функціонує база даних споживачів послуг (абонентів) Замовників. Програмний комплекс, а також база даних максимально адаптовані під потреби підприємств – постачальників (виробників) житлово-комунальних послуг та забезпечує автоматизацію централізованого обліку, чи є все це підставою для проведення переговорної процедури для укладання договорів на наступний рік. Якщо ні, то підкажіть будьласка підставу, або документ яким можна скористатися для проведення переговорної процедури на закупівлю даних послуг. Наперед дякуємо!
Відповідь
20.11.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4821 / 4765
Доброго дня. Звертаємось з проханням роз'яснити можливість застосування п.4 ч. 2 ст. 40 ЗУ "Про публічні закупівлі". Організація провела процедуру закупівлі (відкриті торги) по КЕКВ 3110 у 2020 році. В результаті торгів підписано договір. Наразі в організації виникла потреба на додатковий обсяг товару. Вартість такого обсягу не перевищує 50% від суми укладеного тендерного договору. Чи може організація здійснити закупівлю шляхом проведення переговорної процедури згідно п. 4 ч.2 ст. 40 ЗУ? Чи має значення кількість учасників при проведення початкових відкритих торгів, у результаті яких було заключено перший договір, який зараз є основою для нової закупівлі? Бужемо дуже вдячні за роз'яснення та відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2