Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.07.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2877 / 2832
Доброго дня! Відповідно до листа Мінекономрозвитку, вих.. № 3302-06/21890-07 від 15.07.2016 р. було надано роз’яснення що «…підприємства…, які не є замовниками у розумінні Закону, можуть використовувати Систему з метою здійснення відбору постачальника…, незалежно від суми закупівлі у порядку, затвердженому наказом ДП «Зовнішторгвидав України від 13.04.2016 р. № 35». Але 19.03.2019 р. цей наказ було відмінено наказами ДП «ПРОЗОРРО» № 10 та № 11. Запитання: Враховуючи вищенаведене, в разі закупівель товарів, робіт чи послуг за електронною Системою закупівель, яким документом необхідно керуватись підприємству, що не є замовником у розумінні Закону при використанні ЕСЗ, якщо очікувана вартість закупівель може бути менше та більше порогової?. Дякуємо за відповідь.
Відповідь
02.07.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3381 / 3308
Прошу надати відповідь на наступні питання, а саме: - чи необхідно розробляти та оприлюднювати протокол рішення уповноваженої особи про необхідність проведення допорогової закупівлі? Якщо потрібно розробляти протокол та оприлюднювати його, якими нормативно-правовоми актами це передбачено та яка відповідальність для уповноваженої особи за нездійснення цих дій?
Відповідь
25.06.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3107 / 3117
Добрий день!Якщо учансик має податковий борг зі сплати податків відповідно до пункту 88.2 статті 88 Податкового кодексу України, можемо ми, як замовник,заключити договір з таким учасником, та визнати його переможцем у допороговій закупівлі????
Відповідь
22.06.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2548 / 2458
Доброго дня! Процедура допорогових закупівель, що на разі не врегульована жодними законодавчими актами, в електронній системі передбачає наявність ряду статусів, зокрема статус «Період уточнень» та статус «Період прийняття пропозицій». Протягом «Періоду уточнень» потенційні учасники можуть звертатись за роз’ясненнями та з вимогами, а також замовник має можливість вносити зміни до конкурсної документації. Однак після переходу допорогової процедури зі статусу «Період уточнень» до статусу «Період прийняття пропозицій» у Замовника зникає технічна можливість відповідати на питання, навіть ті, що поставлені безпосередньо перед закінченням «Періоду уточнень», а також Замовник не має технічної можливості вносити зміни до закупівлі за необхідності. Вказана умова значно обмежує права замовника. У зв’язку з викладеним прошу надати відповідь щодо можливості та строків усунення обмежень в електронній системі для замовника відповідати на поставлені питання та вносити зміни до конкурсної документації після завершення «Періоду уточнень»
Відповідь
21.06.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2651 / 2634
Доброї пори, доби. Прошу Вас надати щодо наступної ситуації. Минулого року ми уклали договір на капітальний ремонт, ціна договору була близько 1 400 000.00 грн. Договір діяв до грудня минулого року, був виконаний та оплачений в минулому році. На даний об'єкт була проектна документація. В цьому вже році, після закінчення дії договору, було здійнено коригування проекту, що в підсумку замовило те, що вартість будівництва буде на 400 000.00 більша. Питання. Чи потрібно проводити процедуру закупівлі, що заплатити цих 400 тис.?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2