Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.02.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1546 / 1537
Чи потрібно включати до додатку до річного плану та оприлюднювати на прозоро поточні видатки - судовий збір.
Відповідь
18.02.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1309 / 1363
Наш постачальник електроенергії хоче піднімати ціну, так як тариф на передачу та розподіл змінився (постанови НКРЕКП) але вони прийняті 10.12.2019 року, а аукціон був у нас 02.01.2020 року, тобто постачальник повинен в ціну пропозиції був включати нові тарифи? Чи правомірно вносити зміни, підвищуюючи тариф?
Відповідь
18.02.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1303 / 1333
Доброго дня! Прошу допомоги у питанні діяльності ТК. Установа знаходиться у процесі припинення - відбувається реорганізація шляхом приєднання до іншої установи. Відповідно до ст. 104-107 ЦК призначено комісію з реорганізації, до якої перейшли всі повноваження щодо управління справами юридичної особи. Реорганізація завершиться у травні. Питання наступне: чи не змінилися правові засади діяльності ТК? Чи може він у цей період організовувати та проводити закупівлі як і раніше? Чи є якісь особливості діяльності саме у цей двомісячний термін, коли юридична особа перебуває у процесі припинення? Чи доцільно замовнику закуповувати товари та послуги виходячи з річної потреби, чи з урахуванням строку фактичної діяльності юридичної особи (на 2-3 міс)?
Відповідь
17.02.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1578 / 1556
Доброго дня, підскажіть будь ласка, договір на електричну енергію підписано 13.02.2020року. Один з пунктів цього договору мав наступний зміст - "Ціни за одиницю товару встановлюються в національній валюті України, та не можуть змінюватись протягом 90 днів з моменту розкриття тендерної пропозиції учасника-продавця". Чи мають право Сторони не чекаючи закінчення цих 90 днів, змінити ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків в зв*язку з коливанням ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі ?
Відповідь
17.02.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1834 / 1589
П. 14 ч.2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація повинна містити, зокрема, розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати). Абз. 2 ч.1 ст. 24 Закону України Про публічні закупівлі» у разі якщо надання забезпечення тендерної пропозиції вимагається замовником, в тендерній документації повинні бути зазначені умови його надання, зокрема вид, розмір, строк дії та застереження щодо випадків, коли забезпечення тендерної пропозиції не повертається учаснику. У такому разі учасник під час подання тендерної пропозиції одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції. Інших вимог (умов) закон не передбачає щодо забезпечення тендерної пропозиції. У тендерній документації Замовника (Ідентифікатор закупівлі UA-2020-01-15-003577-c) відсутня вимога (умова) надати учасником торгів покриття банківської гарантії. Разом з тим вимагалося надання документа від банку про покриття банківської гарантії Чи наявне право Замовника в такому випадку відхиляти тендену прпозицію на підставі п.4 ч.1 ст. 30 Закону ( тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації) враховуючи а) у тендерній документації відсутня вимога про наявність покриття банківської гарантії б) надання довідки банку про покриття міститься в підрозділі тендерної документації про забезпечення цінової пропозиції При цьому всі вимоги до забезпечення, а саме банківська гарантія були дотримані учасником.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2