Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.08.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2269 / 2274
Цікаво знати, коли необхідно опублікувати на сайті Прозорро звіт про договір по закупівлі ПММ, якщо сума згідно договору не перевищує 200 000 грн., але більша ніж 50 000 грн.?
Відповідь
23.07.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2230 / 2187
чи необхідно під час проведення закупівлі палива вимагати від постачальника надання ліцензії на постачання палива (бензин) у вигляді довірчих документів (талони пластикові, паперові або паливні скретч-картки), адже під час такої реалізації пальне фізично не передається, заправка автомобілів здійснюється на автозаправочних станціях
Відповідь
17.07.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2566 / 2447
Доброго дня. У разі здійснення закупівлі товарів, послуг, робіт, вартість яких є меншою за встановлені Законом України "Про публічні закупівлі" пороги, без застосування електронної системи, з метою укладання прямого договору та забезпечення дотримання принципу добросовісної конкуренції, то вкажіть, будь ласка, яка мінімальна кількість цінових пропозицій учасників необхідна для здійснення їх моніторингу для визначення замовником переможця у такій закупівлі?
Відповідь
16.07.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2258 / 2248
Начальник хоче покласти на тендерний комітет повноваження щодо відбору контрагентів для укладення договорів без застосування ЕСЗ та на суми до 50 тисяч грн. Натомість тендерний комітет проти, вказуючи на те, що займається лише закупівлями із застосуванням ЕСЗ. Чи можна наказом начальника про затвердження положення про тендерний комітет, покласти на ТК функції відбору контрагентів для укладання договорів без застосування ЕСЗ та на суми до 50 тисяч грн.?
Відповідь
10.07.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2633 / 2483
Адміністрація комунального закладу «Криворізький дитячий будинок – інтернат» Дніпропетровської обласної ради» звертається із проханням надати роз’яснення, щодо подальших дій в наступному питанні. КЗ «Криворізький ДБІ»ДОР» у 2017 році було укладено прямий договір підряду (без проведення процедури закупівлі) щодо проведення капітального ремонту пральні та харчоблоку на суму 1 208 549, 82 гривень. Роботи за договором були виконані лише на суму 706 470,00 грн., тому дію зазначеного договору було продовжено на 2018 рік, але в 2018 році проект не було профінансовано. В зв’язку з тим, що у 2019 році збільшилася заробітна плата, подорожчали матеріали та виявлені додаткові роботи, робочий проект з капітального ремонту відправлено на коригування, в результаті чого ціна договору збільшилась та складає 1 514 598,09 гривень, що перевищує вартісні межі, визначені абзацом другим частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Просимо надати роз’яснення щодо правомірності продовження співпраці з підрядником без застосування електронної системи закупівель. Якщо це не правомірно, то яку процедуру треба застосувати для повного виконання зазначеного договору.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2