Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
851 / 780
Відповідно до п. 12 ч.1 ст. 17 ЗУ "Про публічні закупівлі", Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої статті 40 цього Закону) в разі, якщо: 12) службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми. Яким чином переможець процедури закупівлі повинен підтвердити відсутність зазначеної підстави? Який орган видає довідки про наявність/відсутність підстави, зазначеної у п. 12 ч.1 ст. 17 ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
29.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
955 / 870
Відповідно до частини 3 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі - Закон) спосіб документального підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі через електронну систему закупівель. В свою чергу, пунктом 12 частини 1 статі 17 Закону визначено, що замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі в разі, якщо службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми. Враховуючи відсутність офіційних роз’яснень щодо віднесення вищезазначеної інформації до джерел відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним та ін. джерел вільного доступу, виникає питання, у який саме спосіб документального підтвердження згідно із законодавством переможець може підтвердити відсутність підстав, передбачених пунктом 12 частини першої статті 17 Закону?
Відповідь
28.04.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
879 / 869
доброго дня! Чи потрібно при проведенні переговорної процедури закупівлі вимагати підтвердження кваліфікаційним критеріям?
Відповідь
28.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
835 / 817
З метою захисту свого конституційного права на працю, переконливо прошу в якомога стислий термін надати мені в електронній та паперовій формах роз’яснення щодо реальної можливості або неможливості участі в процедурах публічних закупівель зважаючи на підстави, визначені п.п.3;6 ч.1 ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
27.04.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
912 / 892
Відповідно до статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» відсутня вимога щодо подання учасником підтвердження кваліфікаційних критеріїв, відповідно до статті 16 Закону. То чи потрібно замовнику вимагати від учасника документального підтвердження відповідно до статті 16 Закону, а також підтвердження про відсутність підстав для відмови учаснику в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 цього Закону, за умови проведення переговорної процедури на підставі пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі»
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2