Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.08.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1107 / 1103
В Єдиному закупівельному словнику виявлені невідповідності, оскільки в ньому відсутній код за четвертим знаком 3925, а коди в цьому розділі починаються з коду 39254000-7 Пристрої для вимірювання часу - за п'ятим знаком. Як в такому випадку коректно внести закупівлю до річного плану за четвертим знаком Єдиного закупівельного словника та уникнути штрафу за неправильне визначення предмету закупівлі?
Відповідь
04.08.2023 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1251 / 1214
Чи враховуються у вартість капітального ремонту кошти на покриття додаткових витрат, пов'язаних з iнфляцiйними процесами
Відповідь
03.08.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1356 / 1364
Планується проведення капітального ремонту будівлі. Загальна суму по зведеному кошторисному розрахунку вартості об'єкта будівництва буде складати приблизно 2,7 млн. грн., в тому числі послуги з виготовлення проектно-кошторисної документації, її експертиза, авторський та технічний нагляд. Приблизна вартість даних етапів – 130 000 грн. разом. Закупівля саме ремонтних робіт буде здійснюватись шляхом проведення відкритих торгів, так як їх вартість за кошторисом складатиме більше 1,5 млн. грн. Чи можемо ми закупівлю послуг з виготовлення проекту, авторського та технічного нагляду здійснити прямими договорами без проведення відкритих торгів, так як вартість кожного такого етапу складає менше 100 тис.грн. ?
Відповідь
27.07.2023 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1413 / 1429
Пунктом 10 Особливостей визначено, що закупівлі послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708, а їх вартість становить або перевищує 200 000 грн, проводяться шляхом застосування відкритих торгів, у порядку, визначеному Особливостями. Тобто, закупити вказані послуги, очікувана вартість яких менше 200 000 грн замовник може шляхом укладання прямого договору із надавачем послуг Виходячи з положень наказу Мінекономіки від 5 квітня 2020 р. № 708, замовник має право укласти прямий договір вартістю до 200 000 грн на поточний ремонт мостів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Питання: Чи може укласти замовник прямий договір вартістю до 200 000 грн на виготовлення проектно-кошторисної документації на поточний ремонт мосту?
Відповідь
01.07.2023 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1790 / 1809
Доброго дня! З огляду на ту кількість дискусій, які є в інтернеті, це питання і досі має кілька варіантів відповідей, але фактично незрозуміло, який є 100% законним/правильним та таким, який не призведе до вимушеного розірвання договору про виконання робіт. Зокрема, Законом "Про публічні закупівлі" чітко передбачено, що одночасно можна закуповувати (не поділяючі на окремі коди ДК, процедури закупівлі): 1) "поточний ремонт з розробленням проектної документації" та 2) "роботи з будівництва об’єктів з розробленням проектної документації". При цьому, щоб така сама умова стосувалася безпосередньо капітального ремонту (без необхідності додаткових тлумачень), а саме: формулювання "капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого та невиробничого призначення з розробленням проектної документації", в Законі не міститься. Чи можна вважати, що слова з Закону "з розробленням проектної документації" однаково стосується і капітального ремонту, і робіт з бідувництва, які перелічені через кому? І що одночасна закупівля "робіт з капітального ремонту (з розробленням ПКД)" є цілком правильним і не потребує штучного поділу на 2 різні предмети закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2