Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1236 / 1303
Доброго дня. Цікавить, чи можна замість спрощеної закупівлі опублікувати звіт про договір про купівлю, якщо орган місцевого самоврядування укладає договір про висвітлення діяльності із ЗМІ співзасновником якого він являвся до роздержавлення цього ЗМІ, посилаючись на ст.12п.2п.п3 Закону Про реформування державних і комунальних ЗМІ ( надання редакціям пріоритетного права на укладення договорів про висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування) ? Сума договору орієнтовно 80 тис.грн.
Відповідь
25.01.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1409 / 1424
У зв'язку з виділенням кошторисних призначень на 2021 рік на отримання телекомунікаційних послуг в сумі 20 тис. грн. (у попередньому році на вказані послуги використали 31 тис. грн.), укладено прямий договір на отримання телекомунікаційних послуг на 2021 рік та оприлюднено в ЕСЗ звіт про договір про закупівлю без використання ЕСЗ. Зважаючи на те, що у попередньому році вартість послуг було вища очікуємо і в 2021 році, що вартість послуг становитиме не менше, а навіть більше у разі збільшення тарифів, а отже, буде потреба у збільшенні обсягів закупівлі при виділенні додаткових коштів до кошторису. Чи можна додатковою угодою збільшити обсяги закупівлі телекомунікаційних послуг якщо вартість договору не буде перевищувати 50 тис. грн.?
Відповідь
20.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1623 / 1714
Доброго дня, ч.7 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі" встановлено випадки, у яких замовник здійснює придбання товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої ст.3 без застосування порядку проведення спрощених закупівель. При цьому замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. В зв'язку з вищезазначеним, питання, чи вважається цей договір договором про закупівлю в розумінні Закону і чи підпадають такі договори під дію ст.41 Закону в частині зміни істотних умов договору і продовження дії договору на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю. Заздалегідь вдячні за змістовну відповідь.
Відповідь
18.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1416 / 1464
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, ми новостворена установа. Є кошти на харчування садочків та шкіл і відповідно до Закону про публічні закупівлі ми маємо проводити тендери, спрощені закупівлі. Це займе не мало часу, а дітям садочків та шкіл необхідно харчуватись. Що робити в цій ситуації, щоб не порушити Закон? Можливо є якісь випадки в Законі щоб закупити товар без процедур?
Відповідь
05.01.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1328 / 1295
Доброго дня! Відповідно до п. 13 ч. 1 ст. 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" замовник зобов`язаний оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель - протягом трьох робочих днів з дня укладення договору про закупівлю. Договір купівлі-продажу товару був укладений 30.12.2020р., строк поставки товару - з дати укладення договору по 31.12.2020 року, останній день звітування 05.01.2021р. При оприлюдненні звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель через кабінет замовника https://my.zakupki.prom.ua/ виникла технічна неможливість в полях "строк поставки товару" вказати строк поставки товару по 31.12.2020р., майданчик видає помилку наступного змісту: "Кінцева дата поставки не може бути меншою за поточну дату". Ми звертались за роз`ясненнями до представників майданчика, але вони зауважили, що наразі немає технічної можливості вказувати меншу дату поставки товару меншу за поточну дату, відповідно до чого, нам прийшлось вказувати реальну дату поставки товару у полі "якіскі характеристики товару". Чи буде замовник нести відповідальність у розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2