Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.11.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2691 / 2569
На початку року укладено договір на виконання робіт за процедурою відкриті торги. Відповідно до календарного графіку термін виконання робіт становить до 31.12.2020 року. у звязку з додатковим фінансуванням, виділено кошти на всю суму договору. Чи можемо укласти додаткову угоду на зміну терміну виконання робіт до 31.12.2019 року.
Відповідь
22.11.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2252 / 2101
Доброго дня! При проведенні процедури відкриті торги за предметом закупівлі Послуги з прибирання приміщень (прибирання приміщень виконавчого комітету Тернівської районної у місті ради та Управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради) за кодом ДК 021:2015 - 90910000-9 Послуги з прибирання на очікувану вартість закупівлі 305 950 грн, але в зв'язку з помилкою планування виникла необхідність збільшити очікувану вартість на 100 000,00 грн. Чи потрібно при цьому відміняти процедуру? Чи достатньо внести зміни до річного плану закупівель та тендерної документації?
Відповідь
20.11.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2775 / 2634
Просимо надати роз’яснення по наступному питанню: Львівська митниця ДФС оголошує відкриті торги по об’єкту: ,,Будівництво під’їзної дороги до скануючої системи стаціонарного типу для огляду вантажних транспортних засобів та контейнерів в пункті пропуску ,,Шегині”, роботи будуть виконуватись в 2020 році. На даний час Львівська митниця ДФС перебуває в стані реорганізації, правонаступником якої є створена нова юридична особа Галицька митниця Держмитслужби, на підставі постанови Кабінету Міністрів України ,,Про утворення територіальних органів державної митної служби” від 02.102019 № 858. На електронному майданчику буде створено новий кабінет Замовника, просимо надати роз’яснення про механізм зміни Замовника (змінено назву та ЄДРПОУ установи) на електронному майданчику ,,prozorro” та розміщення повідомлення про внесення змін до договору, звіт про виконання та трьохсторонньої угоди про передавання права оплати виконаних робіт правонаступнику. Чи можна укладати трьохсторонню угоду між Замовником Правонаступником та Учасником на 20% на наступний рік?
Відповідь
19.11.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2365 / 2248
Чи може лікарня закупити електричну енергію на 2020 рік застосувавши відразу ж переговорну процедуру закупівлі з ТОВ "ХОЕК"?? У зв’язку з тим поясненням та обґрунтуванням, що викладено в рекомендованому листі від ТОВ "ХОЕК"а також з тим що ми вже практично зіштовхнулися при проведені 2х процедур - відкриті торги в 2018 р. для закупівлі товару на 2019р., які потім були відмінені за браком взагалі будь яких учасників, та була все ж таки проведена переговорна процедура з ТОВ "ХОЕК". Отже, чи є сенс взагалі витрачати час?...як все одно вони єдині які надають нам електричну енергію за діючою ліцензією по нашій Херсонській області.
Відповідь
12.11.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1907 / 1871
З метою запобігання порушень законодавства України, в частині виконання вимог статті 75 Господарського кодексу України, просимо надати роз'яснення стосовно форм і порядку публікації звітів про укладені договори про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти підприємств та інформації. Суб’єкти господарювання, визначені у частині першій статті 75 Господарського кодексу України у разі здійснення ними закупівель за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує межі, визначені частиною першою статті 2 Закону, оприлюднюють на веб-порталі Уповноваженого органу, визначеного Законом, звіт про укладення договору про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти підприємств та інформацію про зміну його істотних умов не пізніше ніж через сім днів з дня укладення договору про закупівлю або внесення змін до нього. У звіті обов’язково зазначаються: найменування, кількість товару та місце його поставки, вид робіт і місце їх виконання або вид послуг і місце їх надання, інформація про технічні та якісні характеристики товарів, робіт і послуг, найменування і місцезнаходження постачальника, виконавця робіт і надавача послуг, з яким укладено договір, ціна за одиницю товару, робіт і послуг та сума, визначена в договорі, дата укладення договору, строк поставки товарів, виконання робіт і надання послуг тощо. Ці положення Господарського кодексу України стосуються юридичних осіб, які не є замовниками у розумінні Закону та господарських договорів, укладених ними за правилами, встановленими Цивільним кодексом України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом, іншими нормативно-правовими актами щодо окремих видів договорів на придбання товарів, надання послуг чи виконання робіт, що передбачають витрачання коштів таких юридичних осіб, у межах, визначених частиною першою статті 2 Закону. У Інформаційному листі МЕРТ “Щодо надання роз’яснень” №3302-06/26924-07 від 19.08.2016 повідомлялося, що суб’єкти господарювання, визначені в частині першій статті 75 Господарського Кодексу України в разі закупівлі ними товарів, робіт, послуг на понадпорогові суми (згідно Закону України “Про публічні закупівлі”), повинні публікувати звіти про укладення договорів про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти підприємств, а також інформацію щодо змін істотних умов цих договорів на веб-порталі Уповноваженого органу. Також зазначалося, що ці положення Господарського кодексу України стосуються юридичних осіб, які не є замовниками у розумінні Закону «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та господарських договорів, укладених ними за правилами, встановленими Цивільним кодексом України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом, іншими нормативно-правовими актами щодо окремих видів договорів на придбання товарів, надання послуг чи виконання робіт, що передбачають витрачання коштів таких юридичних осіб, у межах, визначених частиною першою статті 2 Закону. У розумінні Закону "Про публічні закупівлі" Ми є Замовником та згідно Закону здійснюємо процедури закупівель в тому числі "відкриті торги". Чи обов'язково публікувати звіт про укладання договору про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти підприємств по яких уже завершилася процедура "відкриті торги", згідно частини першої статті 75 Господарського кодексу України?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2