Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.09.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3250 / 3057
Вільнянське міжрайонне управління водного господарства підписали договір на пропан скраплений з очікуваною вартістю 96`000.00 грн., сума використаного пропану вже становать приблизло 50`000.00 грн. Що робити та який пакет документів потрібен, коли закупівля перевищує 50`000.00?
Відповідь
04.09.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3618 / 3860
1)Чи може Замовник укласти Договір на закупівлю робіт з будівництва (переговорна процедура для потреб оборони) сумою меншою ніж остаточна пропозиція учасника торгів за результатами аукціону (враховуючи, що програмний комплекс АВК при розрахунку договірної ціни дає меншу або більшу суму, в діапазоні до 1 грн.)? 2) Чи повинен Замовник вносити до тексту Договору (за вимогою Держказначейства) назву процедури за якою було проведено закупівлю?
Відповідь
04.09.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2964 / 3029
Доброго дня! Проконсультуйте, будь ласка, з приводу такого питання: згідно із ч.1 ст. 75 Господарського Кодеску України визначені підприємства (які здійснюють діяльність за "кошти підприємства") оприлюднюють на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель звіт про укладання договору про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти підприємства та інформацію про зміну його істотних умов у визначений цим пунктом строк". Питання: 1) мається на увазі сайт tender.me.gov.ua ? чи сайт Прозорро? 2) яким документом визначені форми цих двох звітів: "про укладання..." та "про зміну істотних умов.." ?
Відповідь
04.09.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4476 / 4321
Замовником отримані кошти з місцевого бюджету для закупівлі форменого одягу для ГУНП в Харківській області. На засіданні тендерного комітету кошти були розподілені на сім предметів закупівлі та проведені відкриті торги. Після проведення всіх торгів у Замовника залишилася певна сума коштів зекономлених після проведення процедур закупівель. Замовник, враховуючи лист Мінекономрозвитку від 14.09.2016 №3302-06/29640-06, перерозподілив зекономлені кошти на шість пердметів закупівлі, кожен з яких є меншим ніш 200 тис. грн., та мав намір укласти договори без проведення процедур закупівель, вважаючи те, що такі предмети закупівлі є новими без урахування здійснених закупівель за тим же предметом у поточному році. Питання: Будуть чи ні правомірними дії Замовника, якщо на перерозподілені кошти зекономлені після проведення процедур закупівель Замовник не буде проводити процедури закупівель за тим же самим предметом закупівлі, вважаючи їх новими предметами закупівлі, якщо вартістні межі таких предметів закупівлі будуть меншими ніж 200 тис. грн.
Відповідь
02.09.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3377 / 3306
Вартість реконструкції згідно зведеного кошторису – 2 млн. гривень. Фінансові призначення є лише на половину робіт. Чи можемо ми здійснити закупівлю цих робіт згідно окремого розділу локального кошторису по процедурі допорогової закупівлі?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2