Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.01.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4596 / 4487
Доброго дня! У 2018 році департаментом було проведено ряд відкритих торгів та допорогових закупівель з капітального ремонту житлових будинків та укладені відповідні договори. Роботи підрядниками були виконані. Однак у грудні фінансування департаменту було скорочено, внаслідок чого замовник не мав змоги провести розрахунки з підрядниками у 2017 році. У зв'зку з цим, строк дії зазначених договорів було подовжено на 2018 рік для рохрахунку у 2018 році. Чи потрібно складати та затверджувати річний план та додатки до річного плану для проведення оплати виконаних робіт на 2018 рік та публікувати затверджені плани? Дякую.
Відповідь
10.01.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4526 / 4316
Коли ми робимо додаток до річного плану закупівель на початку року то ставимо суми, які плануємо витратити, і на які відповідно тоді оголошуємо закупівлі. В ході закупівлі фактично проплачені суми менші адже через аукціон суми зменшуються. Чи потрібно щоб в кінці року в плані закупівель суми були саме ті що,були оплачені, тобто чи потрібно потім змінювати попередньо заплановану суму на фактично оплачену в результаті закупівлі?Дякую
Відповідь
10.01.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3984 / 3813
Доброго дня! Вибачте, будь ласка за запитання, дуже потрібна Ваша допомога. При роботі з Договорами (процедура Відкриті торги) поставили (випадково) відмітку «Виконано» до викладення Додаткової угоди на продовження дії договору. Допоможіть, будь ласка, як можна виправити ситуацію? Чи є можливість внести зміни до договору? Заздалегідь Вам вдячні.
Відповідь
10.01.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4568 / 4565
За приписами ч.3 ст. 131-2 Конституції України (в редакції Закону N 1401) виключно адвокат здійснює представництво іншої особи в суді, а також захист від кримінального обвинувачення. Згідно з пп. 11 п. 16-1 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України (в редакції Закону N 1401) представництво в судах здійснюється виключно прокурорами або адвокатами у Верховному Суді та судах касаційної інстанції здійснюється з 01.01.2017; у судах апеляційної інстанції - з 01. 01.2018; у судах першої інстанції - з 01.01.2019. В цьому контексті хочу зазначити таке. Фонд соціального страхування України, відповідно до п. 9 ч. 1 Закону України "Про публічні закупівлі" може бути замовником, якщо вартість закупівлі послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, як це передбачено абз.1 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Разом з цим, за абз.1 ч.4 ст.4 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 №1105-XIV (далі–Закон №1105-XIV) кошти Фонду не включаються до складу Державного бюджету України та використовуються тільки за цільовим призначенням. За п.2 ч. 2 ст. 11 Закону №1105-XIV кошти Фонду використовуються на, зокрема: фінансування витрат на утримання та забезпечення діяльності Фонду, його робочих органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери його управління, розвиток та функціонування інформаційно-аналітичних систем Фонду. В процесі діяльності Фонду та його робочих органів можуть виникати судові спори, в яких необхідно здійснювати представництво Фонду соціального страхування України у Верховному Суді та судах касаційної інстанції, у судах апеляційної інстанції. Тобто, таке представництво можливе виключно адвокатами. Разом з цим, Фонд соціального страхування України, очевидно, не може запланувати кількість судових спорів, кількість судових засідань у вказаних судах та кількість усіх процесуальних дій, які необхідно вчинити адвокатом за для забезпечення належно судового представництва Фонду. Отже, питання, в контексті уповноваженого органу у сфері публічних закупівель: - Чи потрібно Фонду соціального страхування України проводити процедуру закупівлі послуг адвоката з надання правової допомоги по представництву Фонду у Верховному Суді та судах касаційної інстанції, у судах апеляційної інстанції, якщо такі послуги перевищуватимуть 200 тисяч гривень сумарно по декільком справам, що можуть розглядатись у судах? - Чи потрібно Фонду соціального страхування України планувати закупівлю таких послуг на весь 2018 рік за кожною окремою судовою справою чи за всіма наявними справами, що можуть розглядатись у суді? - Чи потрібно Фонду соціального страхування України застосовувати Закон України "Про публічні закупівлі", якщо вартість послуг адвоката по судовому представництву Фонду в кожній окремій справі(!) буде меншою ніж 200 тисяч гривень, а сумарна кількість судових справ та відповідна вартість послуг адвоката буде перевищувати 200 тисяч гривень? - Чи може Фонд соціального страхування України укладати окремий договір про надання правової допомоги з одним і тим же адвокатом по представництву Фонду у судах в кожній окремій справі без застосування процедури встановленої Законом України "Про публічні закупівлі", якщо вартість послуг одного й того ж адвоката в кожній окремій справі буде менше ніж 200 тисяч гривень, а сумарна кількість договорів з один і тим же адвокатом у різних справах та вартість послуг адвоката перевищуватимете 200 тисяч гривень? Завчасно вдячний за розширену відповідь фахівців!
Відповідь
10.01.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4521 / 4314
При оприлюдненні Повидомлення про намір укласти договір після оголошення переможця не накладений ЕЦП.Какови наслідки цього? Можна не відміняти процедуру закупівлі? Буде чи ні при цьому завантажений в систему договір про закупівлю?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2