Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.01.2018 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3007 / 2933
Чи може керівник організації-замовника бути головою тендерного комітету
Відповідь
19.01.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3740 / 3546
провели переговорну процедуру закупівлі на теплопостачання за очікуваними показниками. Але обсяг фінансування на установу виявився менше очікуваного. Чи повинні ми відміняти процедуру по ч. 4 ст. 35 закону України "Про публічні закупівлі"? Чи можна укласти договір за результатами закупівлі, а потім додаткову угоду до нього про зменшення обсягів на підставі ст. 36 Закону України 2про публічні закупівлі"?
Відповідь
19.01.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3609 / 3467
Замовник вимагає надати сертифікат відповідності тільки ДерждорНДІ. Маємо сертифікат УкрСЕПРО. Як аргументовано довести Замовнику, що його вимога є дискримінаційною?
Відповідь
19.01.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3543 / 3396
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, якщо відкриті торги (на закупівлю природного газу) не відбулися, у зв'язку з відсутністю достатньої кількості учасників, додаткова угода на 20 % до попереднього договору підписана та часу на проведення повторної процедури відкриті торги не має. Як правильно діяти в такому випадку? Дякуємо.
Відповідь
19.01.2018 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
3693 / 3592
Доброго дня. Допоможіть, будь-ласка, розібратися в ситуації. Наше підприємство брало участь у тендері. Замовник визнав нас переможцем. Один з учасників написав скаргу до АМК, який розглянувши скаргу прийняв рішення щодо скасування рішення замовника про визнання переможця. Наше підприємство готує позов до суду про визнання рішення АМК незаконним. Закон "Про публічні закупівлі" надає нам 30 днів на оскарження до суду. Натомість рішення АМК набрало законної сили з моменту проголошення. Питання в наступному, замовник може розглядати пропозиції інших учасників, та може визнати іншого переможця?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2