Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.09.2017 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2856 / 2879
Доброго дня! Замовником обратно тендерний комiтет з числа посадових осiб пiдприемства, головою якого призначив юриста. Чи може юрист вiдмовитися вiд даних обов'язкiв? I якщо так, то чим це аргументувати на законному рiвнi? Буду вдячна за вiдповiдь.
Відповідь
11.09.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3099 / 3162
Прошу надати пояснення щодо надання документу в складі тендерної пропозиції, а саме - копію документу про державну реєстрацію на виробничі потужності або складське приміщення. Чи на всі потужності/приміщення він видається??? Чи повинен видаватися даний документ на потужності щодо зберігання замороженої продукції???? (риба свіжоморожена). А також чи обов'язково в складі дендерної пропозиції надавати документи (щодо підтвердження якості продукції): - протоколи випробувань, видані акредитованою лабораторією, на вміст окремих забруднюючих речовин, згідно «Регламенту максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах» затвердженого наказом МОЗУ від 13.05.2013 р. №368; - протокол випробувань або експертний висновок, видані акредитованою лабораторією, на вміст: токсичних елементів, мікотоксинів, пестицидів, ГМО (для овочів, на які розповсюджуються дані випробування), радіонуклідів. Якщо результати обстежень вказані в декларації виробника.
Відповідь
08.09.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4802 / 4599
Відповідно до ч.4 ст.35 ЗУ "Про публічні закупівлі" була проведена переговорна процедура. У ч 4. ст. 35 закону зазначено - що "предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації" Нами, як замовником в проект договору та тендерній документації відкритих торгів була зазначена вимога щодо ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОНАННЯ ДОГОВОРУ ст. 26 ЗУ "Про Публічні закупівлі" Питання: Чи правоміроно в Переговорній процедурі вилучення з проекту договору розділу про Забезпечення виконання договору ? Чи необхідно вимагати в Переговорній процедурі забезпечення виконання договору та залишати розділ в договорі на підставі того що ця вимога була зазначена в тендерній документації ?
Відповідь
07.09.2017 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
2955 / 2850
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи є "повязаними особами" батько та син, якщо вони є власниками більш ніж 50% відсотків капіталу різних ТОВ? Чи достатньо такої підстави для осарження результатів відкритих торгів?
Відповідь
07.09.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3236 / 3155
Планується провести процедуру закупівлі теплолічильникі. В документації прописується тип теплолічильника або, його аналог. Додаткове обладнання ( запірна арматура, крани іт.п. підприємство закупає окремо без використання ел.системи. Придбати додаткове обладнання необхідно зазделегіть. В разі, якщо ми придбаємо додаткове обладнання для одного типу теплолічильників, а в торгах переможцем буде другий тип і наше додаткове обладнання не підійде. Просимо, допомогти з питанням, як нам вирішити питання? Заздалегіть дякуємо.
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2