Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.12.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4464 / 4226
Відповідно до ч. 5 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. З метою однозначного трактування та застосування вказаної норми Закону просимо Вас надати роз’яснення щодо того чи допускається застосувати ч. 5 ст. 36 Закону у випадку необхідності продовження строку дії договору про закупівлю укладеного у поточному 2017 році, але зі строком дії до 31.01.2018 року? Також просимо надати роз’яснення, що слід розуміти під терміном «строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року», та на який строк договір про закупівлю може бути продовжено для проведення процедури закупівлі?
Відповідь
13.12.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4244 / 4085
Просимо надати консультацію з наступного питання. Чи можуть бути внесені зміни тільки в оголошення про проведення відкритих торгів? Якщо тендерна документація не потребує внесення змін (усі вимоги зазначено вірно), а під час оприлюднення процедури безпосередньо у самому оголошенні Замовник припустився механічної помилки (замість строк поставки - 31.12.18 зазначив строк поставки 30.12.18, при цьому у тендерні документації, проекті договору строк поставки - 31.12.18). Технічно змінити строк поставки в оголошенні на вказаний у тендерній документації та проекті договору як її складової можливо, при цьому зміниться також дата накладання ЕЦП. Якщо Закон не забороняє внести в такому разі зміни лише в оголошення про проведення відкритих торгів - то чи переносити строк розкриття з урахуванням ст. 23 Закону? Заздалегідь вдячні.
Відповідь
13.12.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4995 / 4936
у серпні 2017 року нами проведено процедуру закупівлі - відкриті торги по об'єкту "Реконструкція очисних споруд", визначено переможця та підписано договір, в ході отримання дозвільних документів по об'єкту виявлено, що проектантом допущено помилку в частині назви і об'єкт повинен називатися "Будівництво очисних споруд". що робити з проведеною тендерною процедурою? чи це є зміна істотних умов договору? як трактувати дану зміну?
Відповідь
12.12.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4026 / 3781
Доброго дня! Департаментом житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) заплановано здійснити закупівлю: «Схеми теплопостачання міста Києва на період до 2025 року» (КПКВК - 4116430, КЕКВ 2281) - з очікуваною вартістю: 20 000,0 тис.грн. Згідно з Програмою економічного та соціального розвитку м. Києва на 2017 рік (в редакції розпорядження ВО КМР (КМДА) від 03.11.2017 №1389) видатки за вказаним об’єктом передбачені як проектні роботи. Відповідно до Закону України «Про теплопостачання» та пункту 1.3 Методичних рекомендацій з розроблення енерго- та екологоефективних схем теплопостачання населених пунктів України затвердженого Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 26.04.2006 № 147, схема теплопостачання є передпроектним документом, в якому обгрунтовується економічна доцільність та господарська необхідність проектування і будівництва нових, розширення та модернізації діючих джерел теплової енергії і теплових мереж. Відповідно до пункту 17 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» наукові дослідження, науково-дослідні або дослідно-конструкторські розробки, відносяться до послуг. Враховуючи соціальну значимість схеми теплопостачання для міста Києва та у зав’язку з неоднаковим визначенням предмету закупівлі (послуги/роботи) та кодів ДК 021:2015 іншими замовниками при здійсненні закупівлі аналогічного предмета закупівлі, просимо надати роз’яснення, як правильно визначити предмет закупівлі в цьому випадку та код ДК 021:2015.
Відповідь
12.12.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3699 / 3590
Відповідно до абзацу 2 частини 3 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. Просимо роз’яснити у який спосіб необхідно надати передбачені вище документи (через електронну систему закупівель чи у паперовому вигляді) у випадку якщо в тендерній документації відсутні будь-які вимоги щодо порядку їх надання?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2