Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.12.2017 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
3112 / 3032
Постачальник не встигає поставити товар у строк, викладенний в проекті договору.
Відповідь
20.12.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3430 / 3242
питання виклалено у файлі
Відповідь
19.12.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3114 / 3083
Чи потрібно розміщувати звіт про виконання договору на закупівлю товарів до 200 тис грн?
Відповідь
19.12.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4319 / 4290
Відповідно до затвердженого переліку основних показників оборонного замовлення Замовник організовує процедуру публічної закупівлі. Під час визначення предмету закупівлі та описуючи технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі з урахуванням вимог пункту 3 частини другої статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі", виникає питання про застосування виразу "або еквівалент". У зв'язку з цим Замовник або не виконає належним чином забезпечення державного оборонного замовлення (отримавши еквівалент) або порушить Закон.
Відповідь
18.12.2017 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
3965 / 3742
Доброго дня! 30.11.2017 відбувся аукціон. Два учасника було відхилино та був визначен переможець. 6.12.2017 було опубліковано повідомлення про намір укласти договір з переможцем. 12.12.2017 надійшла скарга від одного з учасників в якій зазначалося, що підстави для відхилення тендерної пропозиції Замовником є необгрунтованим. Оскільки скарга була сплачена не Скаржником, 15.12.2017 органом оскарження скарга була залишена без розгляду. Підкажіть будь ласка, якщо скарга до розгляду не прийнята, процедура закупівлі блокується? 10 днів з моменту повідомлення про намір укласти договір минуло. Коли ми можемо заключати договір з переможцем?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2