Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3104 / 3207
Чи необхідно проводити тендер, для закупівлі вугілля, якщо дане вугілля закуповується для перепродажу?
Відповідь
13.11.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3664 / 3665
Доброго дня! Керуючись вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» ( з урахуванням змін) (далі-Закон) для функціонування підвідомчих закладів культури у 2021 році наша установа має провести спрощену процедуру закупівлі по коду ДК 021: 2015-79993000-1 «Послуги з домоуправління та адміністративно-господарського управління» на суму 195,0 тис.грн.( експлуатаційні послуги ЖКГ) У оперативному користуванні є 5 приміщень бібліотек, які розташовані на першому поверсі житлових багатоповерхових будинків, які знаходяться за різними адресами. З метою забезпечення належного утримання багатоквартирних будинків міста Суми, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, на підставі протоколів конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми від 10.07.2019 № 20 та від 11.07.2019 № 21, відповідно до рішень виконавчого комітету Сумської міської ради від 20.03.2018 № 126 «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми» ( зі змінами) та від 27.06.2018 №343 «Про затвердження конкурсної документації та інші організаційні питання проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми » ( зі змінами), пункту 5 розділу V Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 №150, частини п’ятої статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», підпункту 20 пункту «а» частини першої статті 30 та керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» ( в редакції, яка є чинною з 10.12.2018 року) та у зв’язку з введенням в дію послуги з управління багатоквартирним будинком Виконавчим комітетом Сумської міської ради було прийнято Рішення №328 від 16.07.2019 року «Про призначення управителів багатоквартирних будинків у місті Суми». На даний час ми співпрацюємо з 5 організаціями визначеними управителями багатоквартирних будинків, на підставі вище зазначеного наша установа не має змоги самостійно обирати надавача послуг. Просимо надати роз’яснення щодо проведення процедури закупівлі яка б не суперечила чинному законодавству України.
Відповідь
13.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3241 / 3249
Згідно ЗУ "Про ринок електичної енергії" (далі-Закон)універсальні послуги надаються постачальником таких послуг виключно побутовим та малим непобутовим споживачам (ст.63).Цим же Законом визначено, що малий непобутовий споживач - споживач, який не є побутовим споживачем і купує електричну енергію для власного споживання, електроустановки якого приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт. Відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії (далі - Правила), визначено, що дозволена (договірна) потужність - максимальна величина потужності, дозволена до використання в будь-який час за кожним об'єктом споживача відповідно до умов договору споживача про розподіл (передачу) електричної енергії, набута на підставі виконання договору про приєднання до електричних мереж або у результаті набуття права власності чи користування на об'єкт (об'єкти)(п.1.1.2).Тобто Правила чітко встановлюють - за кожним об'єктом споживача не повинно бути більше 50 кВт. В селищній раді більше ста об'єктів і кожний з них менше 50кВт (максимум 20кВт). У звязку з чим прошу надати відповідь чи є Біловодська селищна рада малим непобутовим споживачем і чи має вона право на отримання універсальної послуги?
Відповідь
13.11.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3433 / 3365
Добрий день. Ми є управителями 87 багатоквартирних будинків. Закупівля електричної енергії здійснюється нами для технічних цілей багатоквартирних житлових будинків, які є об’єктом управління та утримання, а саме: забезпечення безперебійної та надійної роботи ліфтів, насосів, замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності, та освітлення дворів, східців і номерних знаків. Відповідно до абзацу 10 пункту 13 розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії» № 2019-VIII від 13.04.2017 року зі змінами, внесеними згідно Закону України № 832-IX від 01.09.2020 року: «Електрична енергія, що купується у постачальника універсальних послуг та споживається у багатоквартирних житлових будинках на технічні цілі (роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності) та освітлення дворів, східців і номерних знаків …оплачується за цінами, за якими постачальник універсальних послуг здійснює постачання електричної енергії побутовим споживачам», тобто - за регульованим тарифом! Чи є це достатнім обгрунтуванням закупівлі електроенергії у постачальника Універсальної послуги? Дякую.
Відповідь
12.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3095 / 3135
Ми ЦОВВ, відповідно до розпорядження КМУ №846-р, з 1 січня наступного року ми зобов'язані закуповувати електроенергію виключно через ЦЗО (ДУ «Професійні закупівлі»). В ЦЗО мене проінформували, що з 1 січня вони лише проводять тендера. Хто буде постачати електроенергію з 1 січня до моменту, коли вони завершать закупівлю, відповіді не було надано. Діючий договір на постачання електроенергії з постачальником універсальних послуг закінчується 31 грудня. Подовжити на 20% його неможливо, бо пунктом 13 розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії» жорстко встановлено термін надання універсальної послуги бюджетникам - до 31 грудня 2020 року. Укласти в грудні договір на січень неможливо, бо в Казні його зареєструвати можна лише з 2 січня, а там вже діє 846 розпорядження. Як можливо організувати постачання електроенергії в січні ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2