Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.02.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3914 / 3838
Підкажіть будь ласка! У грудні 2017 р. нашою організацією проведено відкриті торги на закупівлю природного газу. У січні 2018 р. укладено договір за результатами аукціону. Але так як ціна товару (газу) у зв'язку із значним коливанням зросла майже на 30% Постачальна організація одразу відповідно трьома додатковими угодами збільшила нам ціну і надала рахунок за використану кількість куб. метрів по постанній ціні! запитання: 1) який час (скільки днів) має пройти між додатковими угодами? 2) чи може постачальна організація надавати рахунок по останній збільшеній ціні на товар за весь період (місяць)використаного газу чи вони повинні перший рахунок виставляти за ціною за якою виграли тендер? Дякую!
Відповідь
13.02.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4093 / 3997
Чи має право Замовник застосовувати п.7 ч.4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" для збільшення суми договору, у разі, якщо предметом закупівлі є роботи, та за умови, що договором про закупівлю був передбачений порядок зміни ціни залежно від зміни такого курсу? Дякуємо.
Відповідь
12.02.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5605 / 5307
В 2012 році Нерубайська сільська рада Біляївського району Одеської області проводила конкурсні торги по будівництву дитячого садка (код 45.21.1). Данні торги виграла організація Колективне комерційне підприємство «Монтажспецбуд» (32572447). Між Нерубайською сільською радою та комерційним підприємством «Монтажспецбуд» 26.10.2012 року був укладений договір про закупівлю робіт за державні кошти № 261. Термін дії договору до 31.12.2013 року. Дитячий садок так і побудували. Зараз встає питання, чи можливо вважати, що вищевказаний договір вже не діє, та чи можливо призначити новий тендер для визначення переможця для будівництва дитячого садка?
Відповідь
12.02.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4038 / 4094
Доброго дня! Підкажіть, будьласка. У грудні 2017 року нами укладено додаткову угоду з постачальником природного газу на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2018 року, в сумі 164741,50грн, що не перевищує 20 відсотків суми основного договору. Торги виграв інший постачальник, з яким буде підписан договір на постачачання природного газ з 01.03.2018. Але за період проведення торгів (січень-лютий 2018 роки)нами спожито природного газу на суму значно вищу ніж зазначена в додатковій угоді з попереднім постачальником. В наслідок чого виникла кредиторська заборгованіст. Як мені розрахуватися з кредитором? Дякую.
Відповідь
08.02.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6056 / 5491
Добрий день! Просимо надати розʼяснення по наступному питанню. Наприкінці грудня 2017 року була підписана додаткова угода на продовження дії договору на час, необхідний для проведення процедури закупівлі на початку 2018 року. В січні 2018 року була укладена інша додаткова угода на суму, що не перевищує 20 % суми, визначеної у Договорі, укладеному в попередньому році. Питання. Чи враховувати суму додаткової угоди, укладеної у січні 2018 року (на суму 20%), під час оприлюднення Звіту про виконання договору?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2