Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.01.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1188 / 1106
Замовник Філія Бурове управління "Укрбургаз" АТ "Укргазидобування" провела Допорогову закупівлю очікувана вартість якої 2 599500,00 грн. Дана оголошена вартість перевищує суму, згіно ст2. ЗУ "Про публічні закупвлі" та не відповідає Інструкції 10 Тендер №4793105 УБГ19Т-162 Саморегулюючий термокабель в комплекті з муфтами. Аукціон відбувся 06.12.2019 року. Якими нормами регулюються даний порядок допорогової закупівлі, якщо не відповідає ні нормам Закону, ні Інструкції 10, оскільки перевищує встановлений розмір для закупівлі товарів?
Відповідь
09.01.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1374 / 1349
заплановано закупівлю очікуваною вартістю менше 50 тис. орієнтовно на лютий, але фактично закупівля не відбулася, придбання товару відбудеться в березні. Чи потрібно робити якісь зміни в річному плані (скасовувати чи ні попередній чи просто вносити новий рядок плану з орієнтовним початком в березні)
Відповідь
02.01.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1195 / 1204
За кодом 72260000-5 "Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням" планується придбання послуг по супроводу 4-х абсолютно різних програмних продуктів в різних підприємців. Очікувана вартість кожного окремого договору - 20,0 тис.грн. В загальному по коду 72260000-5 очікувана вартість буде 80,0 тис. Це чотири різні закупівлі, вартістю менше 50,0 тис. грн, чи одна закупівля, вартістю більше 50,0 тис.грн? Якщо після 19.04.2020 заключається договір на супровід авторського програмного забезпечення (написаного на замовлення), то чи підпадатиме ця закупівля під частину 2 пункту 7 статті 7 Закону: здійснюється без застосування спрощеної закупівлі в зв’язку із необхідністю захисту прав інтелектуальної власності? Дякую.
Відповідь
28.12.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1286 / 1271
Доброго дня! Нами було направлено запити на роз’яснення положень нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» за номерами: № 981/2019, № 983/2019, № 1035/2019, № 1053/2019, № 982/2019. Ми отримали від вас відповідь наступного змісту: «Запит опрацьовано та надано відповідь, яка розміщена за посиланням: Посилання на відповідь розміщене на сайті Мінекономрозвитку» Звертаємо увагу, що посилання здійснюється на лист Мінекономіки від 21.12.2019 № 3304-04/55553-06 щодо набрання чинності та введення у дію нової редакції Закону. Зазначений лист не містить жодної відповіді на наші запитання, він має загальний характер та не дає відповідей щодо окреслених нами проблем у запитах № 981/2019, № 983/2019, № 1035/2019, № 1053/2019, № 982/2019. Враховуючи зазначене, просимо надати відповіді на указані запити. У разі ненадходження відповідей у встановлений законодавством термін, будемо звертатись до Міністра Мінекономіки.
Відповідь
24.12.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1632 / 1501
Доброго дня! Установою за результатами переговорної процедури укладено договір на здійснення поштових відправлень (поштові послуги) на 32 тис. грн (у сукупності з іншими договорами, що стосуються сплати поштового збору за тим самим предметом закупівлі сума перевищує 600 тис. грн). Оплата здійснюється у наступному місяці за попередній. У зв'язку з монетизацією субсидій у листопаді виникло збільшення обсягу поштових відправлень, що призвело до перевищення суми, визначеної у договорі на 1,5 тис. грн. Установа не може здійснити оплату рахунку АТ "Укрпошта" у повному обсязі. Згідно ст. 36 Закону "Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до(!) виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі". Згідно листа МЕРТ від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 вважається імперативною норма щодо зміни істотних умов договору, викладена у ст. 36 Закону. АТ "Укрпошта" наголошує на тому, що у подібних випадках інші замовники укладають додаткову угоду до "тендерних" договорів, збільшуючи суму договорів. Наскільки правомірно збільшувати суму за договором, якщо його умови вже(!) виконано у повному обсязі з урахуванням того, що необхідна сума додаткової закупівлі є меншою за встановлені ст. 2 Закону. Чи все ж таки необхідно укласти новий прямий договір на вартість закупівлі, яку не можливо було передбачити на початку року? Дякую за відповідь!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2