Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.03.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3001 / 2923
Добрий день. Прохання надати роз'яснення з такого питання. Відповідно до ч.5 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. Замовник укладає додаткову угоду до договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на поточний рік. Замовник конкретно не може передбачити, скільки часу йому необхідно, щоб провести процедуру закупівлі, оскільки торги можуть бути відмінені, у зв’язку із відхиленням всіх пропозицій також скарги до АМКУ. Як розрахувати термін дії такої додаткової угоди? Це важливо для виконання вимог Закону України «Про використання публічних коштів», а саме внесення інформації до порталу Еdata, в частині внесення додатків до договору!
Відповідь
28.03.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3365 / 3266
Статтею 36 Закону "Про публічні закупівлі" передбачена можливість зміни ціни за одиницю товару не більш ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку. Будь ласка, надайте відповідь, як підтверджується саме коливання ціни на ринку
Відповідь
27.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3943 / 3761
Відповідно до пункту 5. статті 36 розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі» Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку». Замовник додатковою угодою продовжує термін дії договору та визначає обсяг, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році. Який термін дії додаткової угоди «про продовження терміну дії договору, укладеному в попередньому», з моменту підписання і до …???. Поясність, як вирахувати такий термін дії додаткової угоди «про продовження терміну дії договору, укладеному в попередньому» з посиланням на норми законодавства України. У Законі України «Про публічні закупівлі» зазначено: Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, але один тендер можна провести, наприклад за 40 днів, а інший, враховуючи скарги до АМКУ, відхилення та відміну - за півроку. Враховуючи вищезазначене, абсолютно не зрозуміло, який термін мається на увазі у визначенні «продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року».
Відповідь
27.03.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4159 / 3975
Доброго дня! Замовник ініціював питання щодо внесення змін до договору поставки, укладеного за результатами процедури публічних закупівель щодо зменшення обсягу закупівлі до 0 та ціни Договору до 0 грн. у зв’язку зі зменшення головним розпорядником фінансування після укладення Договору. В той же час, Виконавцем за Договором зобов’язання щодо поставки товару виконані, Товар у відповідності до умов Договору поставлений. При цьому Замовник відмовився приймати відповідний товар та підписувати видаткову накладну та акт приймання-передачі Товару. Відповідно до п. 1 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника. Чи можливою є зміна істотних умов договору про закупівлю після фактичної поставки Товару Виконавцем? Та чи під формулювання «виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі» мається на увазі виконання зобов’язань обома сторонами договору у повному обсязі: зокрема, з боку Виконавця – поставка Товару, з боку Замовника – прийняття Товару та оплата його вартості?
Відповідь
26.03.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3198 / 3274
Добрий день. Прохання надати роз'яснення з такого питання. Учасник у зв`язку із зміною ринкової ситуації: підвищенням закупівельних цін, підвищенням індиксу споживчих цін на товар пропонує підняти ціну цього товару на 10 відсотків. Чи може Замовник підняти ціну на товар у Договорі, не зважаючи на те, що термін дії протягом якого тендерна пропозиція вважається дійсною, а саме не менше ніж 90 днів з дати розкриття тендерних пропозицій, не минув? Чи не буде це підвищення порушенням п.10 ч.2 ст 22 Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2