Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3890 / 3718
Відповідно до пункту 5. статті 36 розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі» Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку». Замовник додатковою угодою продовжує термін дії договору та визначає обсяг, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році. Який термін дії додаткової угоди «про продовження терміну дії договору, укладеному в попередньому», з моменту підписання і до …???. Поясність, як вирахувати такий термін дії додаткової угоди «про продовження терміну дії договору, укладеному в попередньому» з посиланням на норми законодавства України. У Законі України «Про публічні закупівлі» зазначено: Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, але один тендер можна провести, наприклад за 40 днів, а інший, враховуючи скарги до АМКУ, відхилення та відміну - за півроку. Враховуючи вищезазначене, абсолютно не зрозуміло, який термін мається на увазі у визначенні «продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року».
Відповідь
27.03.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4102 / 3917
Доброго дня! Замовник ініціював питання щодо внесення змін до договору поставки, укладеного за результатами процедури публічних закупівель щодо зменшення обсягу закупівлі до 0 та ціни Договору до 0 грн. у зв’язку зі зменшення головним розпорядником фінансування після укладення Договору. В той же час, Виконавцем за Договором зобов’язання щодо поставки товару виконані, Товар у відповідності до умов Договору поставлений. При цьому Замовник відмовився приймати відповідний товар та підписувати видаткову накладну та акт приймання-передачі Товару. Відповідно до п. 1 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника. Чи можливою є зміна істотних умов договору про закупівлю після фактичної поставки Товару Виконавцем? Та чи під формулювання «виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі» мається на увазі виконання зобов’язань обома сторонами договору у повному обсязі: зокрема, з боку Виконавця – поставка Товару, з боку Замовника – прийняття Товару та оплата його вартості?
Відповідь
26.03.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3142 / 3218
Добрий день. Прохання надати роз'яснення з такого питання. Учасник у зв`язку із зміною ринкової ситуації: підвищенням закупівельних цін, підвищенням індиксу споживчих цін на товар пропонує підняти ціну цього товару на 10 відсотків. Чи може Замовник підняти ціну на товар у Договорі, не зважаючи на те, що термін дії протягом якого тендерна пропозиція вважається дійсною, а саме не менше ніж 90 днів з дати розкриття тендерних пропозицій, не минув? Чи не буде це підвищення порушенням п.10 ч.2 ст 22 Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
21.03.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4109 / 4011
10 травня 2017 року за результатами процедури закупівлі (ідентифікатор закупівлі: UA-2017-03-17-002618-b) між Базою виробничо-технологічної комплектації Національної гвардії України та переможцем процедури закупівлі укладено договір підряду на будівництво протягом 2017 – 2018 років 40-ка квартирного житлового будинку в м. Вишгород Київської області. Умови договору підряду, зокрема, щодо розміру договірної ціни повністю відповідають змісту тендерної пропозиції переможця за результатами аукціону. Загальновідомо, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону крім випадків, що передбачені ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон). Разом з тим, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відповідно до Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, затвердженого наказом Мінрегіону від 20.10.2016 № 281, та зареєстрованого у Мін’юсті 11.11.2016 за № 1469/29599, у листі від 22.02.2018 № 7/15-1904 зазначило, що орієнтовний розмір кошторисної заробітної плати, який доцільно враховувати у 2018 році при визначенні вартості об’єктів будівництва, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій складає від 5500 до 7800 гривень, що відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах. Станом на сьогодні до нашої установи надійшло звернення підрядної організації з інформацією про перерахунок кошторисної заробітної плати працівників, оскільки п. 6.3.2.3. ДСТУ Б Д. 1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» прийнятого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293 встановлено, що динамічна договірна ціна може уточнюватися протягом всього строку будівництва (при цьому маса прибутку, врахована в договірній ціні до початку будівництва не уточнюється, крім випадків, що наведені п. 6.3.2.2). Враховуючи вищенаведене, просимо роз’яснити наступне: 1) Чи достатньо вбачається підстав для зміни істотних умов договору про закупівлю (збільшення договірної ціни) у порядку п. 7 ч. 4 ст. 36 Закону? 2) Чи є орієнтовний розмір кошторисної заробітної плати, встановлений листом Мінрегіонбудом, підставою для зміни істотних умов договору, визначеною п.7 ч. 4 ст.36 Закону, а саме: зміною регульованих цін (тарифів) і нормативів? 3) Чи має замовник право в ході виконання договору про закупівлю у порядку п. 4 ч. 4 ст. 36 Закону внести зміни до умов договору і продовжити строк його дії та виконання зобов’язань щодо виконання робіт у зв’язку із необхідністю встановлення у договорі порядку зміни договірної ціни, якщо документальним підтвердженням таких об’єктивних обставин буде лист Мінрегіону від 22.02.2018 № 7/15-1904, п. 6.3.2.3. ДСТУ Б Д. 1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» та лист підрядної організації?
Відповідь
15.03.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3777 / 3700
Як законно внести зміни до тендерного договору на закупівлю електроенергії з ПАТ "Київенерго"(переговорна процедура) в зв"язку з реєстрацією ПАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ",який є правонаступником ПАТ"КИЇВЕНЕРГО". ПАТ "Київенерго" надало нам лист і додаткову угоду на зміну реквізитів Учасника. Чи є законною дана додаткова угода ? Які наші дії? Додаємо копії листа та додаткової угоди.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2