Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.01.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1028 / 961
Добрий день. В зв’язку з тим, що допорогова закупівля не є процедурою закупілі, наш тендерний комітет оформлює додаток до річного плану закупівель у паперовому вигляді (протокол) наступним чином: 1. ….. ….. 7. Процедура закупівлі: - ; 8. Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: - ; ….. після чого оприлюднює додаток на веб-портале уповноваженого органу. Оскільки в електронній системі відсутня можливість внесення у відповідні поля пробілу, то замість пробілу вносимо в поле ТИП ПРОЦЕДУРИ: допорогова закупівля, а в поле ОРІЄНТОВНИЙ ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ЗАКУПІВЛІ: січень (наприклад). 1. Чи є порушенням законодавства внесення пробілів до п.7 та 8 додатку до річного плану закупівель? 2. Враховуючи те, що в п.8 додатку до річного плану закупівель (в протоколі) значиться пробіл, чи є порушенням законодавства, якщо додаток до річного плану закупівель був оприлюднений, наприклад, у січні, а закувіля відбулася у липні, при цьому змини до додатку до річного плану закупівель не були оформленні ні в паперовому вигляді ні оприлюдненні на веб-портале уповноваженого органу? 3. Що, відповідно до законодавства, є початком проведення допорогової закупівлі?
Відповідь
13.01.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1027 / 948
У 2018 році заключний договір з ПАТ Укртелекомом на суму 19000грн. згідно кошторисних призначень на 2018 рік. У 2019 році цей договір продовжено додатковою угодою згідно кошторисних призначень на 2019 на суму 20000 грн. Чи можна у 2020 році продовжити цей договір ще на 22000 грн. згідно кошторисних призначень на 2020 рік. Чи потрібне оприлюднення договору якщо загальна сума за 3 роки перевищує 50000 грн.
Відповідь
13.01.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1141 / 1100
Доброго дня. В новій редакції Закону "Про публічні закупівлі" в ст.10, ч.1, п. 2 визначено, що оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору Замовник оприлюднює не пізніше ніж за шість робочих днів до кінцевого строку подачі пропозицій, а в ст.14, ч.3, п.9 визначено, що строк для подання пропозицій не може бути менше ніж п'ять робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення спрощенної закупівлі в електронній системі закупівель. Питання: так як буде правильно - за шість чи за п'ять робочих днів ?
Відповідь
09.01.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
981 / 911
Замовник Філія Бурове управління "Укрбургаз" АТ "Укргазидобування" провела Допорогову закупівлю очікувана вартість якої 2 599500,00 грн. Дана оголошена вартість перевищує суму, згіно ст2. ЗУ "Про публічні закупвлі" та не відповідає Інструкції 10 Тендер №4793105 УБГ19Т-162 Саморегулюючий термокабель в комплекті з муфтами. Аукціон відбувся 06.12.2019 року. Якими нормами регулюються даний порядок допорогової закупівлі, якщо не відповідає ні нормам Закону, ні Інструкції 10, оскільки перевищує встановлений розмір для закупівлі товарів?
Відповідь
09.01.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1149 / 1139
заплановано закупівлю очікуваною вартістю менше 50 тис. орієнтовно на лютий, але фактично закупівля не відбулася, придбання товару відбудеться в березні. Чи потрібно робити якісь зміни в річному плані (скасовувати чи ні попередній чи просто вносити новий рядок плану з орієнтовним початком в березні)
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2