Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.12.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1461 / 1467
Доброго дня! Чи проводить Мінекономіки навчання(семінари, курси) на тему "Публічні закупівлі"
Відповідь
09.12.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1263 / 1247
Чи можлива зміна сторони договору, а саме: виконавця, після його укладення та в процесі виконання. Якщо так, то яка процедура та якими нормативними актами слід керуватися.
Відповідь
09.12.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1370 / 1310
Нами були проведені відкриті торги за ДК 021:2015 – 33120000-7 – Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання очікуваною вартістю 770000 грн., пройшов аукціон, визначено переможця, заключено договір, інформацію про договір № 47 та саму сканкопію договору оприлюднено на сайті еклектроної системи закупівель. Також додактово було оприлюднено звіт про укладений договір №47. Відповідно до абзацу 5 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" звіт про укладений договір публікується у разі коли не використовується електронна система закупівель, а якщо ми використовували електронну систему закупівель і оприлюднили одночасно звіт про укладений договір чи є це порушенням?
Відповідь
05.12.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1401 / 1301
ст. 11 Закону України "Про публічні закупівлі" № 922-v111 від 25.12.2015 року визначено "для організації та проведення процедур закупівель замовник утворює тендерний комітет (комітети) або визначає уповноважену особу(осіб) . Питання: слово "або" смущає. Чи можна на підприємстві одночасно утворювати тендерний комітет і уповноважену особу, при цьому тендерний комітет буде виконувати тендерну процедуру по одному напрямку , а уповноважена особа іншу. Дякую.
Відповідь
05.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1842 / 1515
Підкажіть, Замовником встановлена вимога щодо подання у складі тендерної документації учасника довідки про виконання аналогічного договору з копією такого договору. Відповідно до інформації в ЄДР фізичних осіб та підприємців я, як фізична особа підприємець, припиняв свою діяльність на декілька місяців і знову її поновив зареєструвавшись фізичною особою-підприємцем повторно у новому періоді. Відповідно маю аналогічні договори виконані у період попередньої реєстрації підприємцем за попередній рік. Чи будуть такі аналогічні договори взяті до уваги як досвід учасника і чи не містить Законодавство України обмежень, що договори попередньої реєстрації учасника підприємцем є не дійсними чи не можуть бути взяті як аналогічні і відповідно як учасника закупівлі процедури відкритих торгів буде відхилено, як такого що не надав відповідний аналогічний договір? Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2