Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.03.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1380 / 1365
Проведення відкритих торгів замовником, якщо оголошення буде розміщено з 25 березня 2020р.
Відповідь
19.03.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1623 / 1556
ОСББ бере участь в міській програмі, реалізовує проект - капітальний ремонт покрівлі. Загальна вартість проекту - 1 200 000,00. місто відшкодовує 720 000,00 грн. Яким чином осбб може проводити відбір виконавця проекту? (у вартість проекту входить вартість будівельних робіт, проектно кошторисної документації, тех нагляду, вартість енергоаудиту і т. д.) Чи можна проводити відбір без використання елекронної системи?
Відповідь
18.03.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1273 / 1262
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка ,як лікарні закуповувати медичні вироби медикаменти та мед.обладнання , у зв'язку з прийнятим Законом про внесення змін про публічні закупівлі спрямованих на подолання коронавірусу. Чи затверджений перелік тих самих мед вироб. та обладнання.які можна закупити без тендеру.
Відповідь
18.03.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1947 / 1897
Ст. 16 Закону передбачено, що Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. П. 37 ст. 1 Закону надано визначення лота – це визначена замовником частина товарів, робіт чи послуг, на яку в межах єдиної процедури закупівлі учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції або пропозиції на переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі. Ч. 4 ст. 28 Закону визначено, що після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. Суть питання. Замовником оголошено відкриті торги на закупівлю послуг по трьом лотам. Встановлено наступні кваліфікаційні критерії: наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, а саме не менше ніж 5 слюсарів; наявність обладнання та матеріально-технічної бази – встановлено кількість необхідного обладнання (по видам) не менше 5-ти одиниць. Одним учасником подано пропозиції по трьом лотам. На підтвердження кваліфікаційних критеріїв надано документи та інформацію про наявність 5-ти слюсарів та обладнання по видам у кількості 5-ти одиниць. Перелік інформації та документів по кожному з 3-х лотів є ідентичним. Чи відповідають пропозиції такого учасника по кожному з лотів встановленим Замовником кваліфікаційним критеріям? Чи необхідно сумувати кількість працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід у випадку подання учасником пропозицій на кожний лот (наприклад у випадку подання пропозицій по 2-м лотам кількість працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід повинна бути не менше 10).
Відповідь
18.03.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1352 / 1309
Відділ освіти Слов’янської міської ради просить надати роз’яснення у зв’язку з введенням в дію з 12 березня до 3 квітня 2020 року на усій території України карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 №215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», посадові особи органів місцевого самоврядування виконують покладені на них обов’язки, відповідно посадової інструкції, в режимі реального часу через Інтернет. При проведенні тендерної компанії - Чи можливе визначення переможця, або відхилення тендерної пропозиції Учасника шляхом завантаження протоколу засідання тендерного комітету у форматі «doc» без підпису голови, заступника голови, членів тендерного комітету, секретаря тендерного комітету в зв’язку відсутності необхідної техніки.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2