Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.04.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1305 / 1319
Доброго дня. Договір на телекомунікаційні послуги заключений в 16 році і досі діє(сума до 50 000 грн). Замовник по цьому договору звертається до постачальника з тим щоб переукласти договір бо його потрібно розмістити в Прозоро в межах 3 днів згідно нового закону. Закон не має зворотньої сили, чи правомірне звернення замовника і чи потрібно переукладати договір для розміщення його в прозоро? Замовник -державне підприємство
Відповідь
27.04.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2231 / 2122
Доброго дня. Тендерним комітетом ГУНП в Черкаській області 12.03.2020р. було оголошено відкриті торги щодо закупівлі послуг з гарячого харчування осіб, які тримаються в ізоляторі тимчасового тримання №1 ГУНП в Черкаській області, що були відмінені відповідно до абз. 5 ч.1 ст. 31 ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VІІІ у зв’язку з поданням в них для участі менше двох тендерних пропозицій. Після чого 02.04.2020р. було повторно оголошено відкриті торги щодо закупівлі послуг з гарячого харчування осіб, які тримаються в ізоляторі тимчасового тримання №1 ГУНП в Черкаській області, що також були відмінені 23.04.2020р. (тобто після 19.04.2020р. - дати набрання чинності змін до ЗУ «Про публічні закупівлі») відповідно до абз. 5 ч.1 ст. 31 ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VІІІ у зв’язку з поданням в них для участі менше двох тендерних пропозицій. Просимо надати роз’яснення щодо правомірності та можливості проведення переговорної процедури закупівлі щодо закупівлі послуг з гарячого харчування осіб, які тримаються в ізоляторі тимчасового тримання №1 ГУНП в Черкаській області, згідно з п.1 ч.2 ст.40 ЗУ «Про публічні закупівлі», якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Також просимо надати роз’яснення щодо правомірності та можливості проведення переговорної процедури згідно з п.1 ч.2 ст.40 ЗУ «Про публічні закупівлі», якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації у випадку якщо було проведено двічі відкриті торги та їх відмінено до 19.04.2020р. - дати набрання чинності змін до ЗУ «Про публічні закупівлі».
Відповідь
27.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1689 / 1696
Згідно Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель” від 19.09.2019 № 114-ІХ під час користування електронною системою закупівель уповноважена особа вносить до електронної системи закупівель персональні дані, надає згоду на їх обробку та оновлює такі дані у разі їх зміни. Питання: Які саме уповноважена особа вносить до електронної системи закупівель персональні дані?
Відповідь
27.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2126 / 2059
Згідно Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель” від 19.09.2019 № 114-ІХ в управлінні створені тендернний комітет (процедури закупівлі) і уповноважена особа (спрощені закупівлі). Питання: Чи може бути створена робоча група (на спрощені закупівлі) зі складу працівників замовника, які виконують функції членів тендерного комітету ?
Відповідь
27.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1757 / 1609
Якщо у замовника є тендерний комітет і уповноважена особа. Річний план закупівель має бути один чи два? На ПРОЗОРРО звичайно один? Ким необхідно затверджувати Річний план закупівель?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2