Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.01.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4064 / 4005
Вихідні дані: -ч.5 ст. 36 Закону дозволяє продовжити строк договору про закупівлю на початок наступного року в межах 20%; - ст.2 Закону передбачає,що його дія не поширюється на договори з ціноюпредмету закупівлі менше 200 тисяч; - за рішенням місцевої влади закупівлі вартістю понад 3 тисячі мають відбватися через систему "Прозорро". Є договір, укладений у 2017 році, ціна якого складає 185 тисяч грн. (тобто є допороговим). Був укладений через "Прозорро", за процедурою "відкриті торги". У грудні сторони уклали додаткову угоду про продовження строку дії договору (без зазначення фінансування). Протягом січня договір виконувався. Зараз стало питання про оплату. Ціна послуг, вже наданих у січні, — 25 тис.грн. Якщо це новий предмет закупівлі, то на ці правовідносини поширюється заборона прямої закупівлі, встановлена місцевою владою (бо дорожче за 3 тис.). Чи можна застосувати до цього договору ч.5 ст. 36 Закону, наприклад, за аналогією закону?
Відповідь
26.01.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3666 / 3615
Чи можливо укласти додаткову угоду до укладеного договору на купівлю природнього газу, якщо ціна природнього газу збільшилася на 10,4 % від ціни, вказаної в укладеному договорі, за умови, що зазначена зміна не приведе до збільшення суми, визначеної в договорі.
Відповідь
15.01.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4476 / 4345
Якщо у Договорі була специфікація з розписаною сумою договору, у Додатковій угоді на на 20 % до проведення нової процедури закупівлі необхідно змінювати Специфікацію з урахуванням 20 %? (тобто до ціни у специфікації додати 20%)
Відповідь
12.01.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4885 / 4937
Доброго дня! Скажіть будьласка, як правильно поступити, склалась така ситуація рішенням селищної ради від 29 грудня 2017 року нам у підпорядкування передано дитячі садочки, в яких діти харчуються за державний кошт, також цим же рішенням збільшили вартість харчування. Відповідно селищна рада не проводила тендер на продукти харчування так як готувалась до передачі, а ми не могли передбачитит тому що не було офіційних документів, і відповідно вартість харчування збільшилась, сума теж збільшилась. Дітки харчуються з 2 січня а для проведення тендеру та укладання договору необхідно в кращому випадку 20 днів. Ми не є правонаступниками селищної ради чи можемо ми продовжити дію договору селищної ради на 20 % у 2018 році?Чи можливо укласти прямий договір купівлі товарі до завершення процедури закупівлі та укладання договору на 2018 рік?Кошти рішенням цієї ж сесії були передбачені, але кошториса пока немає. Як правильно поступити щоб було законно? ДЯКУЮ.
Відповідь
04.01.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5721 / 5310
Під час оприлюднення звітів про виконання договорів, через авторизований електронний майданчик zakupki.prom.ua, 02 січня 2018 року, відповідно до вимог статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VІІІ (далі Закон), були помилково оприлюднені звіти по двом тендерним договорам, термін дії яких подовжено на 2018 рік, відповідно до пункту 5 статті 36 Закону. Додаткові угоди про продовження термінів дії договорів оприлюднені через авторизований електронний майданчик zakupki.prom.ua 29.12.2017 року. В зв’язку з технічною неможливістю авторизованого електронного майданчику zakupki.prom.ua провести редагування (скасування) оприлюдненої інформації, тендерним комітетом КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня» 03 січня 2018 року о 8-30 години проведено засідання комітету та складено протокол № 10 від 03.01.2018 року щодо визначення оприлюднення звітів про виконання вищезазначених договорів технічною помилкою та прийнято рішення щодо подовження дії договорів на термін достатній для проведення процедури закупівлі на 2018 рік. Тендерний комітет КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня» звертається з проханням надати роз’яснення щодо правомочності дій комітету.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2