Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.03.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
8818 / 8617
Чи потрібно вимагати від учасника переговорної процедури закупівлі ( застосування процедури відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35: двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників) надання документів на підтвердження вимог статті 17 ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
23.02.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
10648 / 10085
На підприємстві замовника установлений турбогенератор, який приєднано до мереж та обладнання підприємства та складає з ними єдиний технологічний комплекс, що підтверджується Сертифікатом відповідності, виданим Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області, згідно з яким технічне переоснащення котельної з встановленим електрогенеруючим обладнанням розглядається як закінчений будівництвом об’єкт, що відповідає проектній документації, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, підтверджено його готовність до експлуатації. Предмет закупівлі (турбогенератор, належить сторонній організації) готовий до експлуатації, не потребує додаткових витрат зі сторони підприємства та дозволить отримувати прибуток від реалізації електричної енергії , виробленої із використанням предмета закупівлі, з моменту придбання. Закупівля ж предмета закупівлі у інших сторін потребує значних фінансових та часових витрат на доставку, встановлення, налагодження та введення в експлуатацію предмета закупівлі. Чи має право замовник провести переговорну процедуру відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» як виняток у разі відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.
Відповідь
22.02.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
8387 / 8423
В 2016р. замовник уклав договір на виконання будівельних робіт на об'єкті "Будинок" на 10млн.грн. В кінці 2016р. виникли додаткові роботи на об'єкті "Будинок" на сумму 5млн.грн. З попереднім виконавцем проведено переговорну процедуру відповідно до п. 6 ст. 35 Закону та укладено договір на суму 5млн.грн. В 2017 р. знов виникли додаткові роботи на об'єкті "Будинок" на суму 4млн.грн. Питання: можливо проведення другої переговорної процедури з попереднім виконавцем? (В п.6 ст.35 Закону зазначено, що загальна вартість додаткових робіт не повинна перевищувати 50% вартості головного (первинного) договору, можливість або заборона проведення декількох переговорних процедур п.6 не зазначена.) Якщо з цього приводу були роз'яснення, прошу надати посилання.
Відповідь
17.02.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
8190 / 8253
Чи розповсюджуються вимоги ст.17 Закону України "Про публічні закупівлі" на переговорну процедуру закупівлі товару, послуг, робіт?
Відповідь
16.02.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
10654 / 10387
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи може замовник (за власним бажанням) здійснити закупівлю теплової енергії на підставі п.2 ст 35 на загальних умовах (з укладанням договору не раніше 10 днів і не пізніше 35 днів)? Дякуємо
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2