Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.11.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1686 / 1568
Згідно зі ст. 4 Закону України «Про Публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015р. (надалі за текстом – Закон) закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Абзацами 1-3 ч. 1 ст. 2 Закону встановлено, що цей закон застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товарів, послуг дорівнює або перевищує 200 000грн, а робіт 1 500 000 грн.; до замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, за умови, що вартість предмета закупівлі товарів, послуг дорівнює або перевищує 1 000 000 грн., а робіт 5 000 000 грн. Чи повинен замовник, який не планує здійснення закупівлі, очікувана вартість якої дорівнює або перевищує межі, зазначені в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, складати та оприлюднювати у встановленому законом порядку річний план та додаток до нього?
Відповідь
14.11.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1519 / 1391
Добрий день! Прошу надати роз'яснення, чи має право Замовник ініціювати дострокове розірвання договору про закупівлю, укладеного за результатами відкритих торгів, з метою проведення інших торгів, якщо Замовник бачить, що на ринку інші постачальники товару пропонують нижчі ціни на товар (предмет закупівлі). Якими нормами законодавства таке право Замовника обґрунтовується?
Відповідь
14.11.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1262 / 1198
Доброго дня! Запитання в наступному. Чи потрібно публікувати додаткові угоди до тендерних договорах та звітах про укладений договір, на сайті Prozorro, які не відносяться до жодного з випадків ч.4 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі"? Наприклад: зміна назви Замовника; зміна реквізитів. Чи вважатиметься порушенням не опрелюднення таких додаткових угод?
Відповідь
14.11.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
1366 / 1353
13 листопада 2019 р. о 15:43 через систему prozorro.gov.ua було поставлено запитання до процедури, а саме: що в додатку 1 «Аналогічним договором вважається договір укладений на суму не менше, як 50% очікуваної вартості закупівлі на закупівлю газового палива (природного газу).» та просив вилучити цю вимогу, так як вона нібито «є дискримінаційною відповідно до чинного законодавства України». Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити також іншу інформацію, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Тендерний комітет не вважає дану ознаку дискримінаційною, так як вартість закупівлі становить 6 628 432,00 грн., а 50% від неї – 3 314 216,00 грн. На даному ринку станом на сьогодні є значна кількість компаній, які можуть ефективно, якісно, і безперебійно постачати газове паливо (природний газ) в університет за принципами прозорості і конкурентості. Враховуючи значний обсяг закупівель та важливість значення предмету закупівлі для безперебійного забезпечення діяльності університету, просимо Вас в найкоротший термін надати роз’яснення про правомірність вимоги заявника /потенційного учасника/ (копія звернення додається).
Відповідь
14.11.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1680 / 1649
При проведенні переговорної процедури з суб"єктами природних монополій по водопостачанню, постало питання: чи маємо право проводити переговорну процедуру за плановими показниками, коли постійний кошторис вичерпаний, а додатковий ще не наданий? Раніше на затверджений кошторис, переговорна процедура вже була проведена. Дякую!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2