Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.11.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1374 / 1291
Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14.09.2016 № 3302-06/29640-06,"Закон не містить обмежень щодо організації процедур закупівель до набрання чинності Закону про Державний бюджет України, затвердження кошторису, плану використання бюджетних коштів, фінансового плану, замовник для забезпечення невідкладних потреб у товарах, роботах і послугах у наступному році, може наприкінці поточного року (або на початку наступного року) розпочати процедуру закупівлі". Надайте будь ласка роз'яснення: Якщо на момент укладання договору кошторис, план використання бюджетних коштів або фінансовий план не будуть затвердженні, чи не буде порушенням укладання такого договору? За умови, що реєстрація бюджетних зобов’язань в органах Державної казначейської служби відбудеться протягом 7 робочих днів з дати взяття на облік органом Казначейства кошторису (плану використання бюджетних коштів)?
Відповідь
08.11.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1306 / 1318
Закон України «Про публічні закупівлі» (ч.2 ст.21) визначає перелік обов’язкової інформації, яка повинна оприлюднюватися в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів. Вся інша інформація оприлюднюється замовником добровільно (абз.11 ч.2 ст.21). Водночас Формою оголошення про проведення відкритих торгів, затвердженою Наказом МЕРТУ № 490 від 22.03.2016 р. введено додаткову обов'язкову інформацію, яку повинен оприлюднювати замовник, не передбачену Законом. Чи має право МЕРТУ покладати на Замовника обов'язки, не передбачені Законом?
Відповідь
08.11.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1442 / 1364
Доброго ранку.Допоможіть будь ласка із розясненням. На 2019 рік ми закупили електричну енергію двічі не відбулися торги і провели перкговорну процедуру універсальної послуги на 340000 грн. зараз на грудень 2019 року не вистачає даного договору. Як правильно зробити?
Відповідь
07.11.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1364 / 1300
В річному плані закупівель вказано початок закупівлі - жовтень, тендерна документація затверджена 31 жовтня, а оголошення про початок закупівлі опубліковано 1 листопада. Скажіть чи наявне в даному випадку порушення законодавства?
Відповідь
07.11.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1514 / 1423
Доброго дня! Відповідно до ч. 1 ст. 10 Закону України "Про публічні закупівлі замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, зокрема звіт про виконання договору - протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання. У звязку з викладеним прошу надати відповідь на таке питання. Якщо останній день публікації звіту про виконання договору припадає на вихідний день, то чи правомірно буде застосувати у цьому випадку правила ст. 254 ЦК України стосовно переносу останнього дня строку для виконання дії (публікації звіту про виконання договору) на перший за вихідним днем робочій день? Дякую!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2