Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5795 / 5776
Доброго дня. Просимо надати питання щодо оприлюднення звітів про укладенні договори (далі - Звіт) за умови що вартість предмету закупівлі дорівнює або перевищує 50 тис. грн. Питання: Замовник повинен оприлюднювати Звіт в разі якщо вартість окремо по кожному договору за предметом закупівлі дорівнює або перевищує 50 тис. грн. чи повинен оприлюднювати в разі, якщо вартість предмету закупівлі дорівнює або перевищує 50 тис. грн. Тобто, наприклад: є три договори по одному коду 97890000-0, вартість кожного договору 20 тис.грн. Чи повинні ми оприлюднювати Звіт, якщо так то по якому договору, по останньому який перевищив 50 тис.грн. чи по всім договорам?
Відповідь
24.01.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7874 / 7733
Олександрівська клінічна лікарня звертається до Вас із проханням надати роз’яснення щодо укладання договорів за результатами відбору по Рамковим угодам. Рамкові угоди б/н на закупівлю товарів код 21.20.1 за ДК 016-2010 - «Ліки» (Лот №1 «вітчизняного виробництва», Лот №2 «іноземного виробництва», Лот №3 «іноземного виробництва», Лот №4 «іноземного виробництва», Лот №5 «іноземного виробництва», Лот №6 «іноземного виробництва») укладені Територіальним медичним об`єднанням «ПСИХІАТРІЯ» у місті Києві та п’ятьма ( 5 ) учасниками. Між Територіальним медичним об`єднанням «ПСИХІАТРІЯ» у місті Києві та одним із учасників було укладено додаткові угоди на зміну ціни, відповідно до пунктів Рамкової угоди та частини 5 статті 40 Закону України "Про здійснення державних закупівель", відповідно до яких ціна на товар підвищилась. • Чи мають бути підписані вище зазначені додаткові угоди всіма учасниками Рамкових угод ? • Чи має право Замовник, визначений у Рамковій угоді, проводити відбір для укладення договору про закупівлю стосовно одного учасника - керуючись цінами , наведеними в додатковій угоді до Рамкової угоди, стосовно іншого учасника – керуючись цінами, наведеними у Рамковій угоді? • Чи має право Замовник, визначений у Рамковій угоді, внести зміни до істотних умов договору про закупівлю без внесення змін до Рамкової угоди ?
Відповідь
24.01.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
7513 / 7293
В додатку 2 тендерної документації зазначені кваліфікаційні критерії, зокрема наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів.Чи дана вимога є порушенням ст.16 ЗУ "про публічні закупівлі",де йдеться про аналогічний договір.Чи має Замовник право для підтвердження досвіду установлювати вимогу як не менше 2-х договорів
Відповідь
24.01.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6267 / 6074
Чи потрібно оприлюднювати звіт про допорогову закупівлю понад 50 тис. грн. по додатковій угоді до договару 2011 року з "Київенерго" на постачання електроенергії?
Відповідь
24.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9308 / 9092
На початку 2016 року за результатами переговорної процедури закупівлі був укладений договір на постачання теплової енергії для опалення. Зараз, згідно частини 5 статті 36 Закону Про публічні закупівлі, укладена додаткова угода на продовження дії договору про закупівлю в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році. Яким чином це відобразити в прозоро?Бо на сайті можливо відобразити тількі інформацію за новими закупівлями.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2