Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.11.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1262 / 1197
Доброго дня! Запитання в наступному. Чи потрібно публікувати додаткові угоди до тендерних договорах та звітах про укладений договір, на сайті Prozorro, які не відносяться до жодного з випадків ч.4 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі"? Наприклад: зміна назви Замовника; зміна реквізитів. Чи вважатиметься порушенням не опрелюднення таких додаткових угод?
Відповідь
14.11.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
1365 / 1351
13 листопада 2019 р. о 15:43 через систему prozorro.gov.ua було поставлено запитання до процедури, а саме: що в додатку 1 «Аналогічним договором вважається договір укладений на суму не менше, як 50% очікуваної вартості закупівлі на закупівлю газового палива (природного газу).» та просив вилучити цю вимогу, так як вона нібито «є дискримінаційною відповідно до чинного законодавства України». Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити також іншу інформацію, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Тендерний комітет не вважає дану ознаку дискримінаційною, так як вартість закупівлі становить 6 628 432,00 грн., а 50% від неї – 3 314 216,00 грн. На даному ринку станом на сьогодні є значна кількість компаній, які можуть ефективно, якісно, і безперебійно постачати газове паливо (природний газ) в університет за принципами прозорості і конкурентості. Враховуючи значний обсяг закупівель та важливість значення предмету закупівлі для безперебійного забезпечення діяльності університету, просимо Вас в найкоротший термін надати роз’яснення про правомірність вимоги заявника /потенційного учасника/ (копія звернення додається).
Відповідь
14.11.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1678 / 1647
При проведенні переговорної процедури з суб"єктами природних монополій по водопостачанню, постало питання: чи маємо право проводити переговорну процедуру за плановими показниками, коли постійний кошторис вичерпаний, а додатковий ще не наданий? Раніше на затверджений кошторис, переговорна процедура вже була проведена. Дякую!
Відповідь
14.11.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1911 / 1708
В тендерній документації замовник висунув вимогу підписати Електронну банківську гарантію електронно-цифровим підписом. Але майже всі банки вже перейшли на КЕП (кваліфікований електронний підпис), що є більш досконалим. Має право замовник Не визнати переможцем участника, який надав банківську гарантію з КЕП ?
Відповідь
14.11.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1530 / 1470
Доброго дня! Надайте, будь ласка роз'яснення з такого питання : якщо є зведений кошторис на капітальний ремонт покрівлі будівлі, чи потрібно в плані закупівель дробити по видам робіт, окремо виділяти суму авторського нагляду, окремо суму технічного нагляду, окремо суму пкд та інші закладені роботи що є зведеному кошторисі. Чи вносити в план закупівель загальну суму зведеного кошторису.Дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2