Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.01.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1316 / 1336
За кодом 72260000-5 "Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням" планується придбання послуг по супроводу 4-х абсолютно різних програмних продуктів в різних підприємців. Очікувана вартість кожного окремого договору - 20,0 тис.грн. В загальному по коду 72260000-5 очікувана вартість буде 80,0 тис. Це чотири різні закупівлі, вартістю менше 50,0 тис. грн, чи одна закупівля, вартістю більше 50,0 тис.грн? Якщо після 19.04.2020 заключається договір на супровід авторського програмного забезпечення (написаного на замовлення), то чи підпадатиме ця закупівля під частину 2 пункту 7 статті 7 Закону: здійснюється без застосування спрощеної закупівлі в зв’язку із необхідністю захисту прав інтелектуальної власності? Дякую.
Відповідь
02.01.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1429 / 1361
Я, Павлюк Наталія працюю в театрі бухгалтером, також виконую обов’язки уповноваженої особи відповідно до Закону 922 за трудовою угодою ЦПХ, згідно якої отримую оплату праці. В даний час в театрі проходить аудиторська перевірка, де моя трудова угода ЦПХ на виконання обов’язків уповноваженої особи відноситься до непродуктивних витрат. З 2012 по 2017 року у нас в театрі працював тендерний комітет, я виконувала обов’язки секретаря, вела повністю всю документацію і відповідно безоплатно. У серпні 2016 року Закон 922 набрав чинності, всі зітхнули з полегшенням, тепер уповноважена особа буде виконувати вимоги до Закону 922, їй можна оплачувати її виконану роботу, і вона буде нести відповідальність. Питання: як правильно оформити трудові відносини зі штатним працівником /бухгалтером/, який також погоджується виконувати обов’язки уповноваженої особи відповідно до Закону 922. Дякую…
Відповідь
02.01.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1495 / 1286
Термін дії договору з експлуатаційного утримання мосту - 31.03.2020. До кінця будівельного сезону 2019 підрядник з об'єктивних причин не встиг виконати всі необхідні роботи. Будівельний сезон 2020 розпочнеться у квітні-травні. Чи можливо продовжити строк дії договору до жовтня-листопада 2020 без збільшення суми, визначеної в договорі? Затримки фінансування не було, обставин непереборної сили також.
Відповідь
01.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1369 / 1294
Просимо надати відповідь, чи дійсно необхідно оформлювати експертний висновок щодо радіологічних вимірювань автотранспортного засобу, який буде застосовано Учасником для перевезення продуктів харчування у м.Києві, виданого уповноваженим на те державним органом (установою, організацією) на вимогу Закону України «Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання» та Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» учасник повинен проводити свою господарську діяльність що не суперечить та не порушує дані норми та закони.
Відповідь
28.12.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1399 / 1394
Доброго дня! Нами було направлено запити на роз’яснення положень нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» за номерами: № 981/2019, № 983/2019, № 1035/2019, № 1053/2019, № 982/2019. Ми отримали від вас відповідь наступного змісту: «Запит опрацьовано та надано відповідь, яка розміщена за посиланням: Посилання на відповідь розміщене на сайті Мінекономрозвитку» Звертаємо увагу, що посилання здійснюється на лист Мінекономіки від 21.12.2019 № 3304-04/55553-06 щодо набрання чинності та введення у дію нової редакції Закону. Зазначений лист не містить жодної відповіді на наші запитання, він має загальний характер та не дає відповідей щодо окреслених нами проблем у запитах № 981/2019, № 983/2019, № 1035/2019, № 1053/2019, № 982/2019. Враховуючи зазначене, просимо надати відповіді на указані запити. У разі ненадходження відповідей у встановлений законодавством термін, будемо звертатись до Міністра Мінекономіки.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2