Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1463 / 1296
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення з наступного питання щодо застосування норм Закону України "Про публічні закупівлі" у редакції, введення в дію якої відбудеться 19.04.2020 (далі – Закон). Згідно пункту 5 частини сьомої статті третьої Закону якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. Що вважається додатковими аналогічними робітами чи послугами? Якщо, наприклад, проведено тендер/спрощену процедуру за предметом: «Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку (ДК 021: 2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)», а саме: ремонт покрівлі, чи можна з урахуванням пункту 5 частини сьомої статті третьої Закону здійснити без застосування порядку проведення спрощених закупівель закупівлю за предметом: «Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку (ДК 021: 2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)», але не ремонту покрівлі, а іншого виду ремонту (наприклад: ремонт фасаду, під’їздів, трубопроводів, тощо) у межах капітального ремонту?
Відповідь
09.01.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1478 / 1487
заплановано закупівлю очікуваною вартістю менше 50 тис. орієнтовно на лютий, але фактично закупівля не відбулася, придбання товару відбудеться в березні. Чи потрібно робити якісь зміни в річному плані (скасовувати чи ні попередній чи просто вносити новий рядок плану з орієнтовним початком в березні)
Відповідь
08.01.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1302 / 1189
За організацію та проведення спрощених закупівель згідно з новою редакцією Закону відповідати мають саме уповноважені особи?
Відповідь
08.01.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1330 / 1272
Бюджетна установа на послуги електропостачання у 2019 році витратила 198 000 гривень. Сума не перевищує 200 000 гривень, отже торги не проводились. Очікуваний обсяг споживання та очікувана вартість на 2020 рік сталі відомі в середині листопада. Сума перевищує 200 000грн. В грудні була розпочата процедура відкритих торгів на очікувану вартість на 2020 рік. Оскільки ринок електропостачальників є конкурентним, наразі невідомо, хто буде переможцем торгів. Але вже з 1 січня 2020 року електрична енергія споживається бюджетною установою у торішнього постачальника. Оскільки договір укладений у 2019 році був укладений без проведення процедур закупівель отже і пролонгувати його на 20% замовник не мав змоги. Отже постає питання, як розрахуватись за спожиту протягом проведення торгів електричну енергію, якщо переможцем виявиться інша енергопостачальна компанія?
Відповідь
08.01.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1530 / 1455
Надайте будь ласка відповідь, чи має законні підстави наша лікарня,яка з 07.10.2019 року перетворена з комунального закладу на комунальне некомерційне підприємство, проводити переговорну процедуру закупівлі електричної енергії у постачальника універсальних послуг нашого міста.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2