Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1533 / 1588
Доброго дня! Підскажіть чи може бути членом тендерного комітету Начальник юридичної служби, якщо він буде спочатку затверджувати документи як член ТК, а потім їх вже затверджувати як Начальник юридичної служби даного підприємства? Чи не буде таке сумісництво обов'язків признаком корупції?
Відповідь
28.04.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1812 / 1794
Ямницька сільська рада ОТГ являється засновником Комунального підприємства "Ямниця" та призначає його керівника. КП "Ямниця" згідно статуту є госпрозрахунковим комерційним підприємством, яке підзвітне сільській раді. Питання: Чи являється КП "Ямнниця" афілійованим підприємством згідно вимог Закону України "Про публічні закупівлі" та чи потрібно застосовувати процедуру відкритих торгів при умові, що Замовником робіт, послуг є Ямницька сільська рада ОТГ, а Виконавцем цих робіт є Комунальне підприємство "Ямниця" ?
Відповідь
28.04.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1458 / 1559
Відповідно до ч.3 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі" в новій редакції у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Однією із інформації, яку повинен містити такий звіт - строк виконання договору. Що розуміється під поняттям "строк виконання договору" - строк виконання сторонами договору своїх зобовязань, який включає строк поставки товарів/ надання послуг/виконання робіт та строк оплати?
Відповідь
28.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1679 / 1708
Доброго дня! Поясніть, будь-ласка, алгоритм дій відповідно до чинного законодавства про публічні закупівлі у наступній ситуації. В організації є службовий автотранспортний засіб. Він зламався. Його треба відремонтувати. Що там зламалася і скільки це буде коштувати (1000 грн чи 100 000 грн. умовно кажучи), організація (замовник) навіть приблизно не знає. Аналогічна ситуація виникає і з поломкою, наприклад, комп'ютерної техніки. Як діяти в такому випадку? Яку процедуру закупівлі застосовувати, коли Замовник навіть приблизно не знає вартість. Предмет закупівлі як ремонт авто, ні про що не говорить. Які вимоги може вказати Замовник, коли він геть не розуміє в автомобілі або комп'ютері. Застосувати конкурентний діалог, але Замовник крім того, що авто не їде, а комп'ютер не працює, нічого не може пояснити. Підскажіть, будь-ласка, як правильно діяти не порушуючи норми чинного законодавства про публічні закупівлі. Заздалегідь вдячні за допомогу!
Відповідь
28.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1710 / 1653
Чи потрібно відміняти допорогові закупівлі на проведення капітального ремонту, які розпочаті до 19.04.2020р. Якщо відміняти, то хто має: тендерний комітет чи уповноважена особа і на що спиратися
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2