Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1671 / 1536
Доброго дня! Допоможіть розібратися.Провели відкриті торги на закупівлю ПММ на 400 тисяч.відбулися...вчора оплачено.....сьогодні отримали додатково субвенцію сумарно 192 тисячі на закупівлю ПММ.......питання який вид закупівлі примінити? спрощену?....чи знову відкриті торги.....і можливо,буде додаткова субвенція в листопаді або грудні,якщо ради винесуть такі рішення(програми є...суми невідомі),......як планувати закупівлю ПММ?....
Відповідь
22.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1332 / 1380
Доброго дня! Відповідно о частини 2 статті 4 Закону України "Про публічні закупівлі" у річному плані повинна міститися така інформація: 1) найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія; Форма річного плану, Ззатверджена наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 № 490 не передбачає можливості зазначити інформацію, зокрема, про місцезнаїодження та категорію Замовника. Яким чином Замовникам слід зазначати цю інформацію? Чи правомірно буде зазначати її у примітках?
Відповідь
22.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1937 / 1951
Підкажіть будь ласка, як завершити допорогову закупівлю яка була розпочата до 19 квітня? Чи можно її завершити відповідно до порядку ,що діяв до введення в дію нового Закону, чи потрібно відміняти допорогову закупівлю ( якщо так, то яка підстава) та розпочинати спрощену закупівлю? В прикінцевих та перехідних положеннях про завершення допорогових закупівель немає інформації. В них вказано що можно завершити тільки процедури закупівель, а у визначенні Закону що діяв до 19 квітня, процедурами закупівель є : - відкриті торги, - конкурентний діалог, - переговорна процедура закупівлі. Тобто допорогова закупівля не є процедурою закупівлі? Якщо так, то де можна знайти інформацію по завершенню допорогових закупівель?
Відповідь
22.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1387 / 1312
Чи може головний бухгалтер бути уповноваженою особою
Відповідь
22.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1423 / 1316
Доброго дня ! Чи може посадова особа місцевого самоврядування, яка працює на основі ЗУ "Про службу у оргах місцевого самоврядування" бути призначеною уповноваженою особою замовника і отримувати за це доплату, а також чи потрібно вносити зміни до штатного розпису установи для здійснення такої доплати. Дякую!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2