Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1467 / 1436
Доброго вечора. Допоможіть будь ласка. Триває закупівля по старому закону. Прийнято рішення перейти повністю (усі закупівлі) на Уповноважену особу. Поки тендерний комітет не завершить її Уповноважену особу не призначити не можна? А звіти про виконання договорів укладених за результатами процедур закупівель проведених тендерним комітетом які підлягатимуть оприлюдненню після скасування тендерного комітету можна покласти наказом на новопризначені Уповноважену особу?... Дякую.
Відповідь
28.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1788 / 1778
Доброго дня!Наша державна установа є Замовником в розумінні Закону, але ми також приймаємо участь у тендерах в якості учасників (надаємо охоронні послуги). Для цього необхідно оплатити послуги електронного майданчика, на якому подається тендерна пропозиція, а також оплатити послуги з отримання довідок про несудимість з органів МВС. Чи є зазначені послуги предметами закупівлі у розумінні Закону?
Відповідь
28.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1648 / 1664
Відповідно до п.35 ч.1 ст. 1 Закону України "Про публічні закупівлі" уповноважена особа-службова (посадова) чи інша особа, яка є працівником замовника і визначена відповідальною за організацію та проведення процедур закупівлі/спрощених закупівель згідно з цим Законом на підставі власного розпорядчого рішення замовника або трудового договору (контракту). В разі призначення уповноваженою особою особу, яка не є суб"єктом декларування та не подавала декларації за минулий рік, чи повинна ця особа до та після призначення її уповноваженою особою подати таку декларацію?
Відповідь
28.04.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2073 / 2101
доброго дня! Чи потрібно при проведенні переговорної процедури закупівлі вимагати підтвердження кваліфікаційним критеріям?
Відповідь
28.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1707 / 1699
Відповідно до пункту 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» в новій редакції, введеній в дію 19.04.2020 року, придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі, якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. Просимо роз’яснити, чи можна вказану норму Закону застосувати за умов, якщо у замовника виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт у того самого учасника, загальна вартість таких робіт є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої статті 3 Закону та не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендеру, проте такий тендер був проведений за старою редакцією Закону і такий договір станом на момент введення в дію нової редакції Закону вже повністю завершений.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2