Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1585 / 1608
Філія, яка не є юридичною особою знаходиться на відстані 200 км. від обласного центру де розташована юридична особа в підпорядкуванні якої вона знаходиться . Сталася поломка автомобіля в дорозі необхідно придбати запасні частини та провести ремонт. Яким чином це здійснити, якщо юридична особа згідно плану закупівель на ці цілі має 150 тис.грн. і в підпорядкуванні якої є 25 філій по області, які використовують автотранспорт, а для підготовки і проведення спрощеної процедури закупівель потрібно час? Чи має право водій за авансовим звітом придбати запасні частини та своїми силами провести ремонт ?
Відповідь
29.04.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1822 / 1799
26.03.2020 та 13.04.2020 Оголошено про відкриті торги, але закупівля не відбулася. Які подальші дії? Надайте роз'яснення.
Відповідь
29.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1575 / 1499
для призначення уповноваженої особи трудовим договіром потрібна штатна одиниця, чи можливо прийняти для виконання цієї роботи працівника позаштатно, наприклад юриста, який працює в іншому закладі якщо ми медичний заклад
Відповідь
29.04.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1567 / 1537
На ринку палива відбувається значне зниження вартості за одиницу товару. На яких підставах і як змінити умови укладенного договору на закупівлю палива на 2020 рік при значному знижені ціни? Договір укладався післі проведення відкритих торгів в січня 2020 року.
Відповідь
29.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1435 / 1353
Відповідно до частини 3 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі", що набув чинності 19.04.2020,у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.Запитання: оприлюдення цього звіту є виключно повноваженнями уповноваженої особи, чи цим може займатися і тендерний комітет, у разі коли діє і тендерний комітет, і уповноважена особа?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2