Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.07.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
316 / 335
Доброго дня! Державне казначейство вимагає справку чи довідку проте що підприємство Солід Брік має право надавати послуги та роботи до 200 тис грн так як засновником цьооо підприємства є ГО осіб з інвалідність Динамічно до змін. Що це за довідка чи справка і хто її видає, і чи потрібна вона . Дякую
Відповідь
28.07.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
311 / 333
Чи має право Замовник брати до розгляду документи, які були завантажені Учасником процедури закупівлі після закінчення терміну подачі документів?
Відповідь
28.07.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
489 / 508
Законом №1530 –ІХ внесено зміни до ст.40, так п.8 ч.6 викладено у новій редакції, що не містить сенсового та логічного зв’язку між словосполученням «обгрунтування застосування переговорної процедури закупівлі» та словосполученням «експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі», навіть не вказано будь-який знак пунктуації або сполучник. Не зрозуміло, що мав на увазі законодавець, викладаючи вимоги п.8 ч.6 ст.40.Можливо треба завантажити будь-які або усі документи, що мають ознаки експертних, технічних, нормативних та ін.документів, що підтверджують наявність умов застосування переговорної закупівлі, або щодо деяких підстав застосування переговорної закупівлі достатньо надати посилання на документи, що вже містяться у ЕСЗ Також в Законі не визначені перелік та терміни технічних, експертних, нормативних та інш.документів, їх зміст та порядок завантаження до повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. У Листі від 03.10.2020 №3304-04/60124 Мінекономіки (далі-Лист), що замовник самостійно визначає документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі. У Додатку 1 Листа зазначено, що обґрунтування застосування переговорної закупівлі повинно містити посилання на звіти про результати проведення процедур закупівель у зв’язку з відсутністю достатньої кількості учасників, предметом закупівлі в яких були ті самі товари, роботи і послуги, що є предметом закупівлі у разі застосування переговорної процедури закупівлі. ДАСУ проводить моніторинги та посилається на те, що виключено у п.8 ч.6 ст.40 Закону слова «з посиланням на», робить висновки- повідомлення про намір укласти договір про закупівлю повинно містити саме документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної закупівлі. Щодо підстави переговорної закупівлі п.1 ч.2 ст.40 Закону - що саме може бути такими експертними, нормативними, технічними та інш. документами? чому ДАСУ вважає порушенням зазначення в обгрунтуванні інформації про звіти про результати процедур закупівель,які автоматично формуються ЕСЗ, наявні в системі за посиланням на номери торгів. Згідно п.3. Порядку від 11.06.2020 № 1082 В будь-якому випадку у разі якщо інформація, розміщена в ЕСЗ шляхом завантаження документів, містить відомості, що відрізняються від тих, які розміщені шляхом заповнення ел.полів, автентичною вважається інформація, розміщена шляхом заповнення ел.полів. Тобто лише та інформація, що автоматично попадає у документи, які складені шляхом заповнення ел.полів, є автентичною. З наведеного вбачається, що на виконання Закону, що діє з 26.06.2021 р. адміністратор системи має допрацювати документи, що автоматично заповнюються в ЕСЗ з ел.полів. Повідомлення про намір укласти договір – цей документ автоматично формує ЕСЗ, до нього не має можливості дозавантажувати документи,вони не є складовою повідомлення. Приклади моніторингів - UA-2021-07-09-005700-c, UA-2021-07-07-001721-b вимоги Закону не виключають можливість наявності посилання в обгрунтуванні на документи -звітів про результати проведення процедур закупівель, не визначається форма обгрунтування та його зміст. Чи може замовник користуватись Листом при проведенні переговорних закупівель за п.1 ч.2 ст.40 Закону? Чи достатньо цього на виконання п.8 ч.6 ст.40 Закону? питання до обгрунтування переговорних закупівель за абз. 4 та 6 п.2 ч.2 ст.40 Закону-чи достатньо посилання на Постанову КМУ, яким визначено постачальника останньої надії, відповідну інформацію з сайта АМКУ на перелік природних монополій? Крім того, виникає складність з отриманням замовниками копій ДСТУ, ТУ – у багатьох випадках це отримання дозволу на копіювання таких стандартів, або навіть їх придбання. Як надавати саме документи, що вимагає ДАСУ?
Відповідь
28.07.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
503 / 506
Доброго дня. Всі подробиці питання викладені у листі (додається). Питання нагальне та перебуває на контролі у Прем'єр-міністра та Президента.
Відповідь
28.07.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
610 / 701
Спортивна студентська спілка України (далі – Спілка) є всеукраїнською громадською організацією, що діє на підставі Статуту та відповідно до Статті 211 Закону України «Про фізичну культуру і спорт» представляє Україну у відповідних міжнародних спортивних організаціях, на Всесвітніх універсіадах, інших міжнародних спортивних змаганнях серед студентів, може організовувати та проводити на території України всеукраїнські та міжнародні заходи серед студентів з видів спорту спільно з відповідними спортивними федераціями. Спілка співпрацює з Міністерством освіти і науки України на підставі до Договору про співпрацю від 20 листопада 2020 року № 1 та відповідно до підпункту 7 пункту 3 «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фізичної і спортивної підготовки учнівської та студентської молоді», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2013 р. № 866, є одержувачем бюджетних коштів на виконання нею фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів державного та міжнародного рівнів серед студентів і забезпечення підготовки і участі студентських збірних команд у літніх (зимових) Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи, інших міжнародних заходах серед студентської молоді. Фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи загальнодержавного рівня серед студентів, що проводяться Спілкою з фізичного виховання та спорту, забезпечення участі студентських національних збірних команд у міжнародний змаганнях серед студентів щорічно включаються до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Спілки (далі – Календарні плани Спілки). Календарні плани Спілки на рік в обов’язковому порядку включаються до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України відповідного року, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України. Оскільки Спілка належить до замовників, визначених пунктом 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», під час організації та проведення заходів Спілки здійснюється закупівля товарів та послуг з урахуванням вимог даного Закону. З огляду на вищевикладене, та з метою попередження порушень законодавства в сфері публічних закупівель просимо надати роз’яснення чи підпадає Спілка під дію пункту 9 частини 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» в частині здійснення закупівлі послуг, необхідних для проведення заходів з фізичної культури і спорту, та чи має право Спілка здійснювати закупівлю послуг в сумі до 200,0 тис. грн. без застосування порядку проведення спрощених закупівель для фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів державного та міжнародного рівнів серед студентів і забезпечення підготовки і участі студентських збірних команд у літніх (зимових) Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи, інших міжнародних заходах серед студентської молоді.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2