Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.07.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3827 / 3641
Доброго дня! Замовником проведено відкриті торги на закупівлю послуг з поточного ремонту. Під час виконання ремонту виявилось, що в деяких приміщеннях потребується виконання додаткових робіт в рамках договору поточного ремонту (наприклад, окрім фарбування стін у зв'язку із відпаданням штукатурки необхідно додатково робити шпаклювання тощо). Також потребуватимуться додаткові матеріали. Лист Мінекономрозвитку від 25.11.2016 № 3302-01/38216-06 надає відповідь тільки щодо здійснення додаткової закупівлі РОБІТ. Оскільки поточний ремонт - це послуга, то вказаний лист, нажаль не дає відповіді на питання, що виникли під час виконання договору. Тому, прошу надати консультацію з наступних питань: 1) Чи можна внести зміни до договору та змінити/доповнити види робіт (послуг), їх обсяги за договором з поточного ремонту, укладеного за результатами відкритих торгів без зміни загальної вартості договору? (Лист Мінекономрозвитку від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 не дає відповіді на це питання). 2) Яким чином можна здійснити закупівлю послуг, що не були передбачені при оголошенні закупівлі та укладанні договору про закупівлю послуг поточного ремонту та виникли під час виконання ремонтних робіт (послуг)?
Відповідь
26.06.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3637 / 3543
Замовник у своїй тендерній документації щодо закупівлі природного газу зазначив, що при коливанні ціни за одиницю товару в бік збільшення, повинна бути надана обгрунтована та документально підтверджена довідка. Даний документ повинен бути виданий торгово-промисловою палатою України, регіональною торгово-промислвоою палатою або органами державної статистики. Перелік органів, установ, організацій, які уновноважені надавати інформацію щодо коливання ціни товару на ринку є вичерпним?
Відповідь
25.06.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3548 / 3034
Добрий день. З постачальником був укладений договір на поставку продуктів харчування протягом року.за 6 місяців роботи на певні види продукції було декілька разів збільшенння ціни за одиницю продукції. Кожного разу вона збільшувалась на 10% від попередньої ціни. Чи правомірне таке підвищення? Чи ціна за одиницю не повинна перевищувати 10% від початкової ціни? (Загальна сума договору не змінилась, зменшися обсяг продукції)
Відповідь
11.06.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2878 / 2740
Товариство з обмеженою відповідальністю «АЛЬМЄРА» є виробником теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії та теплопостачальною організацією для деяких бюджетних установ та організацій, які обслуговуються в ГУДКСУ у Миколаївській області. Відповідно до ст. 10 Закону України «Про ціни та ціноутворення» існують такі види цін як вільні та державні регульовані. Вільні ціни встановлюються суб’єктами господарювання самостійно за згодою сторін. Державні регульовані ціни встановлюються Кабінетом Міністрів України, органами виконавчої влади, державними колегіальними органами та органами місцевого самоврядування. Крім того, ст. 6 та ст. 13 Закону України «Про теплопостачання» передбачено, що державна політика у сфері теплопостачання повинна бути направлена на формування цінової і тарифної політики та одними з повноважень органів місцевого самоврядування є встановлення для всіх категорій споживачів тарифів на теплову енергію. Тарифи на теплову енергію для ТОВ «АЛЬМЄРА» встановлює Виконавчий комітет Миколаївської міської ради згідно положень ст. 20 Закону України «Про теплопостачання». Враховуючи все вищезазначене, з метою недопущення помилок та виконання вимог чинного законодавства України у сфері публічних закупівель та теплопостачання, звертаємося до Вас з проханням надати роз’яснення: чи може ТОВ «АЛЬМЄРА», у разі підвищення тарифу на теплову енергію для своїх споживачів протягом поточного року, скористатись п.7, ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» та при цьому не зменшувати обсяги закупівлі чи все ж таки слідувати вимогам п.2, ч. 4 ст. 36 цього ж Закону та змінити ціну за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків?
Відповідь
05.06.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2494 / 2490
В нас є декілька тендерних договорів з теплопостачання. Кошторис на усі договори один. По одному договору є зайві кошти, а по іншому - не вистачає коштів. Яким чином внести зміни до договорів: зробити додаткову угоду до першого договору (в якому зменшити суму коштів за договором) і заключити другий договір з теплопостачальною організацією, на договір з якою не вистачає коштів?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2