Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1045 / 1012
Просимо пояснити наступну ситуацію: замовником заплановано на 2020 рік суму в розмірі 70тис.грн. на придбання канцелярських товарів за кодом ЄЗС 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне. До 19.04.2020 було укладено прямі договори на суму 40тис.грн. та було оприлюднено звіти про укладені договори. Питанння: з 19.04.2020 потрібно порівнювати залишок невикористаної суми у розмірі 30тис.грн. з 50тис.грн. для здійснення спрощеної закупівлі, або усі заплановані на рік 70тис.грн.? Дякуємо за відповідь.
Відповідь
15.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1099 / 1127
Добрий день. Повторно просимо надати відповідь на наступне питання: чи обов`язково, відповідно до нової редакції Закону, складати звіт про виконная договорів, що були укладені в результаті проведення спрощеної закупівлі та договорів, від 0,01 до 50 тис. грн, по яким опубліковано звіт про укладений договір?
Відповідь
15.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1074 / 1044
Добрий день! Вже звертались за роз`ясненням з приводу цього питання, але не отримали чіткої відповіді. Просимо надати відповідь на питання з приводу розгляду пропозицій учасників після аукціону при проведенні спрощеної закупівлі. В законі передбачено, що строк розгляду найбільш економічно вигідної пропозиції не повинен перевищувати п’ять робочих днів з дня завершення електронного аукціону. З цього випливає питання: на розгляд пропозиції кожного учасника спрощеної закупівлі у замовника є п’ять робочих днів, так само як і у відкритих торгах?
Відповідь
07.04.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1095 / 1041
Господарський суд Кіровоградської області рішенням від 12.09.2018 р. у справі № 912/1833/18 повністю задовольнив позовні вимоги прокурора та визнав недійсним договір поставки товару № 17 від 24.01.2018 р., укладений між відділом освіти та постачальником на загальну суму 100 тис. грн. Зазначений договір визнаний недійсним, у тому числі і за те, що в звіті про укладені договори предмет закупівлі був вказаний без зазначення в дужках конкретної назви товару, що на думку суду, є порушенням вимог п. 1 розд. ІІ Порядку № 454. Враховуючи вищезазначене та враховуючи те, що відповідно до абз.4 ч.1 ст.2 Закону використання електронної системи закупівель не є обов’язковим для здійсненні закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, просимо надати відповідь на питання: «Що відповідно до законодавства є предметом закупівлі для допорогових закупівель без використання електронної системи закупівель (наприклад: звіт про укладені договори) і як його визначати?»
Відповідь
03.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1374 / 1383
Здрастуйте, Виникло питання стосовно змін в організації та проведенні публічних закупівель у зв’язку з введенням в дію 19 квітня 2020 року Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19 вересня 2019 року № 114-ІХ (далі – нова редакція Закону). Згідно нової редакції Закону: «Розділ I ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 28) спрощена закупівля - придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 і 2 частини першої статті 3 цього Закону. ... 35) уповноважена особа (особи) - службова (посадова) чи інша особа, яка є працівником замовника і визначена відповідальною за організацію та проведення процедур закупівлі/спрощених закупівель згідно з цим Законом на підставі власного розпорядчого рішення замовника або трудового договору (контракту);» «Розділ III ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ЗАКУПІВЛІ Стаття 13. Процедури закупівлі 1. Закупівлі можуть здійснюватися шляхом застосування однієї з таких конкурентних процедур: відкриті торги; торги з обмеженою участю; конкурентний діалог 2. Як виняток та відповідно до умов, визначених у частині другій статті 40 цього Закону, замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі...» «Розділ X ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ 4. Установити, що до 1 січня 2022 року: 1) замовник може утворювати тендерний комітет (комітети) для організації та проведення процедур закупівель.» Але згідно статті 3 тій самій новій редакції Закону сукупність публічних закупівель включає закупівлі вартість предмету яких не перевищує 50 тис. грн., для здійснення яких замовник може: 1. використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги, 2. укласти договір без використання електронної системи закупівель. При цьому замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 нової редакції Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Дайте, будь ласка, відповіді на запитання: 1. Після вступу в дію нової редакції Закону, хто має відповідати за організацію та проведення публічних закупівель, вартість предмету яких не перевищує 50 тис. грн. Наприклад: за їх планування; їх здійснення через електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги; оприлюднення звітів про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель? 2. Яким документом після вступу в дію нової редакції Закону буде регламентуватися здійснення закупівель, вартість предмету яких не перевищує 50 тис. грн, з використанням електронної систему закупівель, у тому числі електронних каталогів? 3. Якщо на підприємстві до 01.01.2022 уповноважену особу визначено відповідальною за організацію та проведення спрощених закупівель а тендерний комітет – за організації та проведення процедур закупівель, хто повинен формувати та оприлюднювати Річний план закупівель? Заздалегідь вдячні за відповіді.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2