Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1820 / 1879
Заміна договору на веб-порталі. У звязку з завантаженням іншого договору про закупівлю електричної енергії.
Відповідь
13.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1529 / 1579
Ч. 2 ст. 27 Закону встановлено, що під час розкриття тендерних пропозицій автоматично розкривається вся інформація, зазначена в пропозиціях учасників, та формується перелік учасників у порядку від найнижчої до найвищої запропонованої ними ціни/приведеної ціни. Не підлягає розкриттю інформація, що обґрунтовано визначена учасником конфіденційною. Конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 і вимогам, установленим статтею 17 цього Закону. Яким чином в електронній системі реалізована можливість учасника визначення певної інформації конфіденційною?
Відповідь
11.01.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2660 / 2563
За результатами переговорної (скороченої) процедури закупівлі Головним управлінням Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (код ЕДРПОУ 21910427) 26.12.2019 р. укладені та оприлюднені договори № АПС-0417-М/523 від 26.12.2019 «Централізоване постачання теплової енергії м. Марганець»,на суму 190 152,00 грн., та договір № 27/3 від 02.01.2020 «Централізоване постачання теплової енергії м. Новомосковськ», на суму 262 212,42 грн.код закупівлі ДК 021:2015: 09320000-8 — Пара, гаряча вода та пов’язана продукція. Помилково, через кабінет замовника (ID 18197) 03.01.2020 року заповнений та оприлюднений звіт про виконання Договору № АПС-0417-М/523 від 26.12.2019 на суму 149 976,71 грн. (ідентифікатор закупівлі UA-2019-12-17-005827-b), замість звіту про укладений договір № АПС-0317-М/270 від 22.12.2018 року (ідентифікатор закупівлі UA-2018-12-12-001069-b) та звіт про виконання Договору № 27/3 від 02.01.2020 на суму 183 188,35 грн. (ідентифікатор закупівлі UA-2019-12-17-001373-a), замість звіту про укладений договір № 27/295 від 28.12.2018 року (ідентифікатор закупівлі UA-2018-12-13-002822-c). У зв’язку з неможливістю самостійного виправлення технічної помилки, до ТОВ «Держзакупівлі.Онлайн» направлені запити щодо можливості видалення події «Звіт про укладений договір». На запит отримана відповідь щодо неможливості зворотної дії події «Звіт про укладений договір». Законом України від 25 грудня 2015 року № 922-VIII (надалі – Закон № 922-VIII) встановлений обов’язок Замовника опублікувати звіт про виконання договору протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання (статті 10 Закону№ 922-VIII ). Питання відміни, виправлення та/або видалення помилково, у т. ч. з технічних причин, опублікованого Звіту про виконання договору Законом № 922-VIII не передбачено. Статтею 37 Закону № 922-VIII встановлені підстави за яких договір про закупівлю може бути недійсним, зокрема Договір про закупівлю є нікчемним у разі: його укладення з порушенням вимог частини четвертої статті 36 цього Закону; його укладення в період оскарження процедури закупівлі відповідно до статті 18 цього Закону; його укладення з порушенням строків, передбачених частиною другою статті 32 та абзацом восьмим частини третьої статті 35 цього Закону, крім випадків зупинення перебігу строків у зв’язку з розглядом скарги органом оскарження відповідно до статті 18 цього Закону. За умови додержання Замовником вимог Закону № 922-VIII при здійсненні закупівлі та укладення договорів на «Централізоване постачання теплової енергії м. Марганець» на суму 190 152,00 грн., та «Централізоване постачання теплової енергії м. Новомосковськ» на суму 262 212,42 грн. помилково оприлюднена подія «Звіт про укладений договір» не є підставою для визнання укладених Договорів недійсними. У зв’язку із недосконалістю застосування електронної системи закупівель та законодавства про публічні закупівлі, зокрема при оприлюдненні звіту про виконання договору, яка є незворотною подією, через кабінет замовника неможливо оприлюднити будь яку інформацію пов’язану із внесенням змін до договору, його виконання та/або розірвання. Зважаючи на викладене, просимо надати роз’яснення чи правомірним буде рішення тендерного комітету Замовника про визнання події «Звіт про укладений договір» помилково оприлюдненого через електронну систему закупівель недійсним?
Відповідь
03.01.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1910 / 1830
Доброго дня, просимо надати інформацію щодо дій Замовника у випадку необхідності оприлюднення звітів про виконання договорів через майданчик https://e-tender.biz, який не працював 02.01-03.01.2020 при цьому жодної офіційної інформації про причини збою в роботі майданчика Замовникам надано не було, на телефонні дзвінки оператори те відповідали . 02.01 2020 оператор майданчика вийшов на зв'язок з Замовником та повідомив що нічим не може допомогти і ніяких підтверджень наявності технічних проблем в роботі майданчика на наші запити надаватися не будуть. Замовник неодноразово звертався до операторів системи Прозора, які підтверджували наявність проблеми, проте офіційного попередження так і не було ні зі сторони Прозоро ні зі сторони майданчика. Таким чином, робота Замовника 02.01-03.01.2020 була зірвана. Просимо надати роз'яснення щодо дій Замовника у випадку збою роботи майданчика https://e-tender.biz, адже у Замовника не має можливості розмістити звіти про виконані договори та додаткові угоди на їх подовження через інший майданчик.
Відповідь
23.12.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1778 / 1800
Доброго дня. Керуючись Законом України "Про публічні закупівлі", Порядком укладання і виконання рамкових угод", затвердженим наказом Мінекономрозвику України від 15.09.2017 №1372 (далі - Порядок) та роз'ясненнями Мінекономрозвику України "Щодо укладання та виконання рамкових угод" установою було розпочато процедуру закупівлі за рамковою угодою. Визначено предмет закупівлі 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (яйця курячі, мед натуральний бджолиний) та опубліковано оголошення про проведення відкритих торгів. Після проведеного аукціону було визначено учасників-переможців процедури закупівлі. Відповідно до п.3 розділу ІІІ Порядку Замовник має оприлюднити в електронній системі закупівель зведену ціну за одиницю товарів, яку подали учасники-переможці. Однак на теперішній час відстуня технічна можливість ввести ціну за одиницю кожного найменування товару (окремо ціну за яйця курячі та окремо за мед). Закупівлю даних продуктів харчування планувалося здійснити у рамках однієї процедури закупівлі, оскільки відповідно до ДК 021:2015 це код 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція. Після звернення до контакт-центру майданчика, на якому було розпочато процедуру, отримано відповідь, що потрібно зазначати зведену (тобто якусь середню) ціну пропозиції кожного учасника, або проводити окремі закупівлі по кожному найменуванню. Враховуючи той факт, що одиниця виміру яєць - шт., а одиниця виміру меду - кг., і ціна за одиницю кожного товару значно відрізняється, вважаємо невірним зазначення середньої ціни за цими продуктами. На теперішній час процедеру закупівлі відмінено. Прохання надати роз'яснення, чи дійсно при закупівлі за рамковою угодою у разі закупівлі товару, який містить більше ніж одну позицію у переліку номенклатури, Замовнику потрібно зазначати середню ціну за усіма позиціями товару, чи Замовник має на кожне найменування товару проводити окрему процедуру закупівлі (особливо актуально при закупівлі овочей та фруктів, оскільки за кодом ДК - 03220000-9 — Овочі, фрукти та горіхи номенклатура товару становить понад 20 позицій)? Буду вдячна за відповідь
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2