Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.12.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3910 / 3736
секретар тендерного комітету призначений уповноваженою особою. Чи повинен секретар тендерного комітету, який має свій КЕП і зареєстрований на майданчику, як уповноважена особа окремо реєструватися і виробляти окремий КЕП, чи можна використовувати акаунт установи і існуючий КЕП для проведення спрощених закупівель?
Відповідь
09.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4245 / 4303
Доброго дня! Може уповноважена особа здійснювати відкриті торги та переговорну процедуру? Примітка: скасували тендерний комітет, також є ще одна уповноважена особа, яка проводить спрощену закупівлю та займається опублікуванням планів.
Відповідь
17.11.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3942 / 4140
Відповідно до абзацу 2 ч.8 ст.11 Закону України Уповноважена особа для виконання своїх функцій, визначених цим Законом повинна підтвердити свій рівень володіння необхідними (базовими) знаннями у сфері публічних закупівель та на веб-порталі Уповноваженого органу пройти тестування. У зв’язку з цим, просимо надати інформацію чи затверджений порядок організації тестування уповноважених осіб? Якщо порядок організації тестування уповноважених осіб на тепершній час не затверджено, просимо повідомити в які строки планується таке затвердження, стан розробки відповідного ресурсу для тестування Уповноважених осіб, а також повідомити, як скоро Уповноважені особи зможуть пройти відповідне тестування?
Відповідь
01.07.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
4631 / 4392
В новій редакції Закону "Про публічні закупівлі" зазначена вимгога про те , що уповноважена особа має пройти тестування на веб-порталі Уповноваженого органу , яким є Мінекономіки . Однак на даний момент порядок проходження тестування ще не прийнятий
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5182 / 5164
П.4 "Прикінццеві та перехідні положення" Закону: тендерний комітет "планує закупівлі, складає та затверджує річний план". Ч.10 ст. 11 Закону: Уповноважена особа планує закупівлі та формує річний план закупівель в електронній системі". Тобто, уповноважена особа не має повноважень затверджувати річний план закупівель, на відміну від тендерного комітету?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2