Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.03.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3240 / 3211
Приватне підприємство «Будмонтажпроект-17» виконує будівельно-монтажні роботи згідно Договору підряду №47 від 13 вересня 2018 року на виконання робіт «Поліпшення технічного стану та благоустрій ставка в парку «Міський сад» в м. Кременчуці» (коригування) (код ДК 021:2015-45000000-7 Будівельні роботи).На підставі переговорної процедури був заключений договір підряду №47 від 13 вересня 2018 року. Строк виконання робіт: вересень 2018 р.-грудень 2020 р. Згідно Закону України про державний бюджет на 2019 рік з 01 січня 2019 року збільшився прожитковий мінімум встановлений для працездатних осіб, який застосовується при розрахунку розміру середньомісячної кошторисної заробітної плати на підприємстві в 2019 році. У зв’язку збільшенням прожиткового мінімуму встановлений для працездатних осіб чи може збільшуватися розмір середньомісячної кошторисної заробітної плати?
Відповідь
12.03.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2554 / 2601
Добрий день! Прошу надати роз'яснення щодо пропорційного збільшення відрахувань ставок та зборів у зв'язку з підвищенням мінімальної заробітної плати. Тобто, чи можна змінити ціну договору у зв'язку з підвищенням мінімальної заробітної плати (що призвело до підвищення податків та зборів)у розумінні листа Міністерства економіки України від 27.10.2016 року № 3302-06/34307-06 "Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю"
Відповідь
12.03.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2717 / 2672
Доброго дня!, у кінці 2018 року замовником було укладено договір на проведення робіт на 1,4 млн грн. із строком дії договору до 31.12.2019, та відповідно до статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі" оприлюднено звіт про укладений договір. Зазначений договір було зареєстровано у 2018 році за наявними бюджетними асигнуваннями 2018 року. У 2019 році виникає необхідність проведення додаткових робіт по зазначеному об’єкту за укладеним договором на загальну суму 500 т. грн. та замовнику надають додаткові кошти, які він об’єктивно не міг передбачити. Таким чином, у разі укладання додаткової угоди до договору загальна вартість договору складатиме 1,9 млн грн., що перевищую межу встановлену у статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», але 1,9 млн грн. складається із сум 2018 та 2019 бюджетних років, які є менші ніж порогова сума визначена статтею 2 Закону України «Про публічні закупівлі» у частині закупівлі робіт. Враховуючи вищезазначене, прошу надати відповідь на питання: 1. Чи повинен проводити замовник процедуру закупівлі відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі"? (прошу надати відповідь із зазначення «так» або «ні» та з обов’язковим посилання на нормативно-правові акти) 2. Чи зобов’язаний замовник укладати саме додаткову угоду до договору? (Цивільний кодекс не обмежує замовника на укладання окремого договору) 3. Як повинен замовник відобразити зазначену суму коштів (500 т. грн.) у додатку до річного плану у разі укладання додаткової угоди, оскільки за Вашою позицією у разі укладання додаткової угоди до тендерного договору у сумі до 20% відповідно до частини 5 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» сума 20% у річному плані не відображається. Вищезазначений випадок є подібним до укладання додаткової угоди у сумі до 20% та може бути розглянутий, як аналогія права.
Відповідь
11.03.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4081 / 3917
Якщо договір про закупівлю робіт укладено в кінці року 26.12.2018 з терміном виконання їх до кінця року при тому що згідно з календарним планом виконання робіт та розрахунком терміну будівництва об'єкту (додатки до договору) тривалість будівництва становить 2,5 місяці. В 2018 році Замовником здійснена передплата у розмірі 30 % від загальної суми договору, а в 2019 році додатковими угодами продовжено термін дії договору до кінця 2019 року (в тендерній документації та самому договорі не зазначено порядок змін його умов). Перенесення строків Виконавець пояснює тим, що при виконанні робіт було виявлено не внесені до проекту комунікації, а узгодження та перевлаштування останніх, привело до затримки виконання робіт. Додаткові будівельні роботи вносяться до проектно-кошторисної документації, яка пройшла держекспертизу та вона перезатверджується в установленому порядку. В тендерну документацію на підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям включено обов'язкове пред'явлення Учасником ліцензії із переліком робіт, які відповідають кодифікатору будівельних робіт (клас наслідків СС1) та дозвіл Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України. Чи правомірно це все?
Відповідь
01.03.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2894 / 2714
Я являюсь переможцем по закупівлі ПММ через мережу АЗС. 1. Де можна взяти документ, який підтверджує коливання ціни на Бензин та Дизпаливо на ринку продажу? 2. В цьому документі буде вказано збільшення/зменшення ціни на ринку продажу чи на ринку по АЗС?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2